Mobili versija

Individuali darbo paieškos konsultacija

 

 

Konsultacija skirta ieškantiems darbo arba norintiems pasitikrinti savo vertę darbo rinkoje.

 

Konsultacijos gairės:

 

 1. Kur ir kaip reikėtų ieškoti jums tinkamų darbo pasiūlymų
 2. Dažniausiai pasitaikančių klaidos, kurias daro pretendentai dalyvaudami atrankoje
 3. Potencialaus darbdavio įvertinimas
 4. CV. Geriausių pavyzdžių analizė
 5. Kokia kalba siųsti CV, ar reikia motyvacinio laiško
 6. Koks turi būti motyvacinis laiškas, kad sudomintų darbdavį
 7. Noriu “šio” darbo, bet neatitinku (iš dalies atitinku) reikalavimų – ką daryti
 8. Pasiruošimas pokalbiui dėl darbo nuo A iki Z
 9. Klausimai, kurie padės pasiruošti pokalbiui
 10. Interviu tipai
 11. Dažniausiai užduodami klausimai ir kaip į juos atsakyti
 12. Dažniausiai pasikartojančios atsakymų klaidos interviu metu
 13. Būtini klausimai vadovui
 14. Interviu simuliacija
 15. Įvaizdis (apranga, kūno kalba)
 16. Kodėl darbdaviai dažniausiai pasako “ne”
 17. Neigiamo atsakymo svarba

 

N.B. Susitikimo metu koncentruosimės į jums opiausius, aktualiausius darbo paieškos klausimus. Tikėtina, kad dėl ribotos konsultacijos trukmės, kai kurie klausimai bus apžvelgti glaustai arba liks neaptarti. Rekomenduojame iš anksto apsibrėžti, kuriuos klausimus būtinai norite aptarti konsultacijos metu.

 

_______________

 

Visiems dalyvaujantiems konsultacijoje nemokamai atliekame 30 Eur vertės

 

_______________

 

Susidomėjote?

 

Paslaugos kaina:

1,5 val. trukmės konsultacija – 44  Eur + PVM

 

2 val. trukmės konsultacija58 Eur + PVM

 

Vieta – Švitrigailos g. 11B, Vilnius arba Skype (video)

 

 

Reikalinga išankstinė registracija! lina@cvonline.lt

 

Atsiliepimai apie konsultaciją:

 

“Norėjau Jums dar kartą padėkoti už konsultaciją.

Turite stebuklingą aurą ir akį J praėjus keletui dienų po mūsų konsultacijos, sulaukiau skambučio iš tarptautinės įmonės, kuri ieškojo būtent tokios pozicijos, vietos įmonės apie kurią pastaruoju metu svajojau. Atrankų metu nuolat jaučiau ir prisiminiau Jūsų pastabas bei patarimus, jie labai padėjo pristatyti save. Nuo pirmadienio startuoju naujame darbe.

Ir didelis didelis AČIŪ!!!”

 

Noriu pasidžiaugti sėkme: ketvirtadienį po jūsų konsultacijos turėjau 2 interviu ir penktadienį jau sulaukiau įdomaus darbo pasiūlymo. Dar kartą dėkui už vertingą konsultaciją.

 

“Pirmiausia dar kartą noriu Jums padėkoti už įdomų, be abejonės naudingą man, pamokantį pokalbį ir suteiktą informaciją. Ačiū labai!”

 

“Noriu dar kartą padėkoti už vertingą konsultaciją. Atrodo tokius paprastus dalykus atradau iš naujo, lyg matyčiau save kitu kampu.”

 

“Buvo tikrai naudinga ir gerai! Visą dieną vis ką nors prisimenu ir analizuoju :) Jau žinau pirmąjį savo darbą – persirašyti CV, o tiksliau juos du :) Mane “perkandote” labai greit ir tai rodo jūsų profesionalumą. Todėl didelis AČIŪ jums!”

 

“Dar kartą noriu jums padėkoti uz pokalbį. Po mūsų susitikimo supratau kaip apgailėtinai atrodydavau pokalbiuose su darbdaviais. Gavau išties labai daug naudingų patarimų, gerą spyrį ir įkvėpimą. Prieš ateidama pas jus jaučiau nusivylimą, neturėjau jokio entuziazmo naujo darbo paieškoms. Dabar po truputį bandau susidėlioti kokio darbo as norėčiau, kaip pasirinkti darbdavį ir pan…. AČIŪ už viską jums!”

 

“taip aš jau dirbu! Ir ne bet kur, o įmoneje, kurioje ir norėjau. Dirbu antrą savaitę, sunku labai, labai, daug darbų, kurių anksčiau nesu dariusi, ir net neįsivaizduoju kaip daryti, 2 naujos programinės sistemos ir t.t. Tačiau žinau, kad tai laikini sunkumai, įsidirbsiu ir gausiu neįkainojamos patirties. Jūsų konsultacija be abejo padėjo 100%, nes supratau, kad aš turiu savo privalumą, tai kaip Jus pasakėte “dirbu iš širdies”, ir pokalbio metu buvau atvira ir sakiau tiesiai ką moku, ką galiu, o su kuo nesu susidūrusi, bet norėčiau išmokti. Tai va rezultatas – atrankas su užduotimis praėjau ir dirbu. :) Dar kartą AČIŪ! Sėkmės ir Jums suteikiant kitiems, laikiniems bedarbiams sparnus :)

 

“Dėkoju už įdomią ir naudingą konsultaciją. Darysiu pokyčius.”

 

Būsiu atvira, po susitikimo reikėjo laiko “suvirškinti” gautą informaciją. Manau šiai dienai tai vieni iš prasmingiausiai išleistų 180 Lt., man tikrai reikėjo ne paglostymo, kokia aš faina ir pūkuota, o gero spyrio į užpakalį, kad pagaliau susiimčiau ir pradėčiau judėti į priekį. Nuoširdžiai tikiu, kad gauta informacija man padės susirasti mėgstamą darbą. Ir labai dėkui Jums už profesionalumą ir atvirumą pokalbio metu.”

 

Po konsultacijos jaučiuosi taip, tarsi “atsibudusi po gilaus miego” ir pradedanti nuo tuščio švaraus lapo:) Ačiū Jums labai, Jau šiandien vakare pradėjau nuo mažų pokyčių.  Apsilankiusi “gyvai” CV-Online ofise labai pakeičiau nuomonę apie Jūsų įmonę :)  Atvykusi pas jus į ofisą, pamačiau šiltą ir simpatišką kolektyvą, pilną žavių moterų, kurios “sukasi kaip bitės”…todėl tikiu, kad kai įdėsiu maximum pastangų ir atsižvelgsiu į visas Jūsų pateiktas rekomendacijas, tikrai pasieksiu norimo rezultato. Ačiū Jums labai dar kartą, manau Jūs tas impulsas ir tas šiltas spindulys, kuris “supurtė” mane iš vidaus:):) ir paruošė naujam skrydžiui.”

 

“Noriu dar kartą Jums padėkoti už konsultaciją dėl CV ir pokalbio. Gavau lengvą “šoką” po Jūsų pastabų. Supratau savo klaidas ir bandysiu ateityje jų nekartoti.”

 

“Dar kartą dėkoju už pokalbį, jaučiuosi įkvėpta ir pakylėta. Tikiuosi, kad aptartas planas padės susirasti darbą, kuriame mano įgūdžiai bus naudingi.”

 

“Džiaugiuosi, kad turiu darbą, ir tikrai gerą :) Manau, man tikrai pasisekė. Labai džiaugiuosi, kad vis dėlto pasirinkau šią darbovietę. Ir dar kartą ačiū už Jūsų pagalbą.

Konsultacija tikrai buvo labai naudinga. Jūs pasakėte pastabas kokius pliusus išryškinti, patarėte kokią galima sakyti algą.  Apskritai, mane įkvėpė tikėti savimi, ir nenuleisti rankų :) Siekti savo tikslų ir nenusileisti visom žmonių, aplinkinių, potencialių darbdavių provokacijom dėl mano “per daug optimistinių tikslų įgyvendinimo”. Tad ta konsultacija davė man tiek žinių, tiek pasitikėjimo :) Tad tai, ką turiu dabar – Jūsų dėka.”


Prie įrašo yra 9 komentarų

 • Sarunas #1Paskelbta: 2. Apr 2014

  Ačiū Linai. Konsultacija buvo tikrai vertinga. Sėkmės!

 • Raimonda #2Paskelbta: 5. Jun 2014

  Nuoširdžiai dėkoju Linai už atgaivintą pasitikėjimą savimi, įvertinimą ir visas pastabas bei patarimus:) Išėjau lyg ant sparnų! Atvėrėte akis ir įkvėpėte naujoms paieškoms:) Esu tikra, kad, kai tik būsiu pasirengusi, Jūsų patarimų dėka pavyks gauti man tinkamą ir patinkantį darbą:) Esate labai šiltas, malonus bei labai gražus žmogus:)

  Viso ko geriausio Jums!

 • Indre #3Paskelbta: 7. Oct 2014

  Labai įdomi ir vertinga konsultacija. Nesigailiu nei vieno išleisto lito. Ačiū Linai ir sėkmės darbuose!

 • Mantas #4Paskelbta: 17. Oct 2014

  Tai ne išlaidos, tai puiki investicija į save! Lina išnaudodama ilgametę savo patirtį pateikė konkrečias ir praktiškai pritaikomas rekomendacijas. Tai ką išmokau sugebėjau su puikiais rezultatais pritaikyti jau kitą dieną! Visiems stipriai rekomenduoju!

 • Leila #5Paskelbta: 2. Nov 2014

  Labai įkvepianti konsultacija. Naudingi patarimai, kaip elgtis ieškant darbo ir patiko konsultantės moto “imti jautį už ragų”. Labai nuoširdi, įdomi ir stipri, kaip asmenybė, konsultantė Lina.
  Ačiū.

 • Indre #6Paskelbta: 10. Dec 2014

  Norejau pasigirti, kad susiradau darba :) Jusu patarimai labai padejo, atrodo viska ir taip zinojau, bet kai tai pasako svetimas zmogus, viskas atrodo kitaip. Dirbu dar tik dvi dienas, bet esu patenkinta. Beje labai patiko, kai paklausiau del vaiku, Jus atsakete, kad jei darbdaviui tai problema, tai man tokio darbdavio nereikia!
  Linkiu Jums didziules sekmes!

 • Vaida #7Paskelbta: 19. Feb 2015

  Sužinojau išties daug naudingų ir konkrečių patarimų. Klausiausi išsižiojiusi :) Atrodo žinai, ką ir kaip daryti, kad surastum tą vienintelį ir nepakartojamą darbą, bet kai gauni visą informaciją iš profesionalo, supranti, kad dar oi kur yra tobulėti. Ačiū Linai ir tikrai rekomenduoju visiems!

 • Vidas #8Paskelbta: 10. Sep 2015

  Suteikėte išties naudingos informacijos, labai vertinu ir nuoširdžiai dėkoju. Labai smagu gauti kitokių įžvalgų iš kito žmogaus perspektyvos!

 • Saulius #9Paskelbta: 29. Dec 2015

  Sveiki,

  Noriu padėkoti už susitikimus/pokalbius ir pasidalintas mintis.
  Teisybę sakant, nesitikėjau, kad rašysiu tokį laišką, nes kalbantis galvojau, kad taip, Jūsų mintys yra teisingos, tačiau kaip tai suveiks realiai, dar neaišku :)

  Pasinaudojęs patarimais (dėl pačio CV surašymo ir jo patalpinimo lietuviškuose puslapiuose) po kelių savaičių sulaukiau pasiūlymo, sudalyvavau penkių lygių atrankoje ( čia padėjo patarimai kaip elgtis :)) ir jau pasirašiau darbo sutartį. Pradėsiu dirbti naujame darbe po švenčių.

  Ačiū :)

Skelbti komentarą

Norėdami įrašyti komentarą jūs turite prisijungti.