STATYBINĖS TECHNIKOS PARDAVIMO VADYBININKO (-ĖS)

Klaipėdos regionas, Plungė, Telšiai
Paskelbta: 2017.10.13 Kandidatuoti iki: 2017.10.25

UAB „Konekesko Lietuva“ – tarptautinė kompanija, 15 metų sėkmingai atstovauja patikimus technikos gamintojus ir partnerius, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui. Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, komunaline, kelių statybos ir miškų technika, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas. Šiuo metu UAB  Konekesko Lietuva”  Žemaitijoje ieško:

STATYBINĖS TECHNIKOS PARDAVIMO VADYBININKO (-ĖS)

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už nuolatinį statybų technikos pardavimo tikslų įgyvendinimą. Vystysite ilgalaikius santykius su esamais klientais ir ieškosite naujų, dalyvausite parodose, teiksite komercinius pasiūlymus, vesite derybas, vizituosite esamus ir potencialius klientus. Atstovausite gerai žinomus premium prekės ženklus Žemaitijos regione, bei bendrausite su tiekėjais, gamintojais ir technikos specialistais.

Kandidatams į šią poziciją būtinas aukštasis išsilavinimas, anglų kalba žodžiu ir raštu, 1 – 2 m. sėkminga aktyvių pardavimų patirtis, vairuotojo pažymėjimas.

Taip pat tikimės, jog Jūs turite stiprius pardavimo ir derybų įgūdžius, esate sąžiningas, vertinate bendradarbiavimą, išmanote pardavimo procesą, sugebate atsakingai planuoti savo laiką, efektyviai dirbti savarankiškai, mąstote strategiškai ir atkakliai siekiate ilgalaikių rezultatų.

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (automobilį, telefoną ir kompiuterį), priedus priklausančius nuo darbo rezultatų. Kompanija pasižymi puikia vidine atmosfera, taiko papildomas motyvacines priemones (pavyzdžiui, sveikatos draudimas).

Jums siūlome įdomią ir naudingą darbo patirtį tarptautinėje kompanijoje, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve, geras darbo sąlygas ir esant poreikiui, lankstų darbo grafiką.

Jei susidomėjote šia darbo pozicija ir norite tapti mūsų komandos nariu, siųskite savo gyvenimo aprašymą  iki 2017 m. spalio 25 d. el. paštu cv@kesko.lt .

Konfidencialumą garantuojame. Dėkojame už dalyvavimą.

 

1Kandidatuoti liko

Norėdami kandidatuoti, prašome užpildyti:

Prisijungti