INVESTICINIŲ PROJEKTŲ VALDYMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS

Konstitucijos pr. 3, Vilnius
Paskelbta: 2017.09.11 Kandidatuoti iki: 2017.09.28

Ieškome žmogaus, kuris padėtų suvaldyti investicijas Vilniaus miestui!

Darbo aprašymas:

Tavo užduotis būtų valdyti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų investicinius projektus, finansuojamus Europos Sąjungos, valstybės investicinės programos ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Reikalavimai:

Labai tikimės, kad be aukštojo mokslo diplomo dar turi ir patirties administruojant Europos sąjungos struktūrinių fondų projektus, esi motyvuotas, žingeidus ir norėtum tapti puikaus kolektyvo dalimi.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

Dokumentai priimami iki 2017-09-28 įskaitytinai per Valstybės tarnybos departamento Atrankos į valstybės tarnybą modulio savitarną www.testavimas.vtd.lt.

Informuojame, kad  pretendentas norintis dalyvauti atrankoje turi būti išlaikęs bendrųjų gebėjimų testą.

Siūlome:

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Karjeros bei kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • Geranorišką kolektyvą;
  • A lygio 12 kategorijos valstybės tarnautojaui priklausantį atlyginimą, bei įstatymu nustatytas skatinimo priemones.

Kontaktinė informacija:

Kristina Kalesnykienė, Personalo departamento Mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, tel. (8 5) 211 2604, el. p. kristina.kalesnykiene@vilnius.lt

2Kandidatuoti liko

Norėdami kandidatuoti, prašome užpildyti:

Prisijungti