ŠVIETIMO, KULTŪROS IR SPORTO DEPARTAMENTO BENDROJO UGDYMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS

Vilnius
Paskelbta: 2017.10.13 Kandidatuoti iki: 2017.11.03

Ieškome nаujo komandos nario mūsų šauniajam Švietimo, kultūros ir sporto departamentui!

Darbo aprašymas :

Tu būtum atsakingas už švietimo įstaigų turto naudojimą bei ūkio valdymą, koordinuotum  pavaldžių ugdymo įstaigų remonto, renovacijos, projektavimo darbus, viešųjų pirkimų dokumentų rengimą ir vykdymą.

Siūlome:

  • lanksčias darbo valandas;
  • asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • A lygio 12 kategorijos valstybės tarnautojui priklausantį atlyginimą ir įstatymu nustaytas skatinimo priemones;
  • visas socialines garantijas;
  • nepamainomą darbo patirtį dideliame ir draugiškame kolektyve.

Reikalavimai :

Mes tikimės, kad tu turi aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir darbo patirties švietimo įstaigų administravimo srityje.

Tai yra valstybės tarnautojo pozicija. Informuojame, kad  pretendentas norintis dalyvauti atrankoje turi būti išlaikęs bendrųjų gebėjimų testą.

Dokumentai priimami tik per Valstybės tarnybos departamento Atrankos į valstybės tarnybą modulio savitarną www.testavimas.vtd.lt.