1048
Gineda ES, UAB
Ekspedicijos vadybininkas

UAB GINEDA ES tarptautinių pervežimų įmonė, sėkmingai vystanti savo veiklą Vakarų Europoje

Darbo pobūdis:

  • Klientų paieška nuosavam transportui;
  • Krovinių gautų iš klientų administravimas ir pervežimo priežiūros kontrolė;
  • Krovinių srautų planavimas ir užtikrinimas;
  • Klientų skolų administravimas ir kontrolė.

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • Bent 1-2 metų ekspedicijos vadybininko darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (papildomų kalbų mokėjimas privalumas);
  • Loginis mąstymas, žingeidumas bei greita orientacija į kintančius informacijos srautus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir polinkis į naujų technologijų naudojimą.

Mes Jums siūlome:

  • Konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo kompetencijų ir pasiektų rezultatų;
  • Draugišką kolektyvą ir kolegų palaikymą adaptacijos metu ir po jo;
  • Modernų ofisą ir šiuolaikinius darbo įrankius;
  • Galimybė dirbti hibridiniu būdu.

Darbo vieta: Marijampolė/Kaunas/Vilnius/Šiauliai/Klaipėda
Darbo pradžia: 8:00-17:00
Darbo užmokestis (bruto): 2000-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų,
bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu
kandidatu metu.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką Siųsti savo CV ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 3300

Additional information:  Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu.

Location

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lithuania
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
Contact person
HR .

Similar job ads:

Projektų vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3000 – 3600
Deadline: 2024.05.17
Transport Coordinator (English speaking)
Yara Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1810 – 2233
Deadline: 2024.05.25
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (0,75 etato)
Alna Business Solutions
Vilnius
€ 1125 – 2000
Deadline: 2024.05.19
Duomenų valdymo specialistas (-ė) (Terminuota darbo sutartis)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1575 – 2365
Deadline: 2024.06.02
Turto komercijos vadybininkas (-ė)
Vilnius
Deadline: 2024.06.06
Eksporto vadybininkės (-o) Latvijos rinkai
Delikatesas ŽŪB
Lithuania
€ 2200 – 5000
Deadline: 2024.05.15