2393
UAB Homilo
Interjero paslaugų teikimo koordinatorius (-ė)
UAB Homilo
UAB Homilo

UAB Homilo

Interjero dizaino paslaugų koordinatorius

Homilo teikia interjero paslaugas klientams visame pasaulyje. Pakanka atsiųsti erdvės
išmatavimus, nuotraukas, ir mes pasiruošę parengti interjero dizaino sprendimus. Homilo
subūrė įvairaus išsilavinimo interjero dizainerius, kad galėtų pasiūlyti dizainą įvairioms
erdvėms ir stiliams.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
• turite darbo patirties interjero dizaino srityje;
• esate įgyjęs dizaino/interjero dizaino/architektūros ar panašios studijų programos išsilavinimą;
• esate kūrybinga asmenybė, trokštanti, kad viskas vyktų sklandžiai;
• turite gerus rašymo ir bendravimo įgūdžius anglų ir lietuvių kalbomis;
• esate komandos žaidėjas, galintis gerai dirbti komandoje;
• esate organizuotas ir punktualus;
• turite aistrą interjero dizainui: suprantate interjero dizaino poveikį ir svarbą.

Darbo pobūdis

Jūsų, kaip interjero dizaino paslaugų koordinatoriaus, pagrindinės pareigos bus:

• bendrauti su klientais gyvai ir internetu;
• koordinuoti tarp klientų pageidavimų ir interjero dizainerių sprendimų;
• išsiaiškinti užsakovo interjero dizaino poreikius;
• bendrauti su interjero dizaineriais apie aiškią kliento viziją ir to praktinį įgyvendinimą;
• mesti iššūkį sau ir likusiai komandai ieškant naujų būdų, kaip skleisti įmonės paslaugas.

Įmonė siūlo

• Konkurencingas atlyginimas
• Draugiška ir svetinga kultūra, puikus palaikančių kolegų kolektyvas.
• ir svarbiausia laisvė mąstyti už langelio ribų, kurti ir įgyvendinti savo idėjas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2300 - 2400

Papildoma informacija: Priedai už pardavimus

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gedimino pr

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Komandinio darbo įgūdžiai Aktyvūs pardavimai Orientuotas į klientą Klientų aptarnavimas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Farzam Chakherlouy
864517211
Homilo, interjero dizaino paslaugų įmonė, tikinti, kad namai yra gerokai daugiau nei keturios sienos su baldais. Namai yra erdvė, kuri atspindi jūsų unikalią asmenybę, gyvenimo būdą bei patirtis. Mes esame patyrusių interjero dizainerių komanda, kuriai rūpi padėti jums paversti jūsų namus į tokius, kuriuos norisi grįžti.

Homilo komanda tiki, kad interjero dizainas turi būti prieinamas kiekvienam. Todėl siūlome ekonomiškus sprendimus, kurie draugiški jūsų finansams, tačiau kartu nustebina savo rezultatais ir stiliumi. Mūsų komandą sudaro patyrę dizaineriai, o ne dirbtinis intelektas, kurie kuria kiekvieną dizaino aspektą. Mes didžiuojamės galėdami pateikti galutinį dizaino projektą taupydami Jūsų laiką, tam, kad Jūs galėtumėte kuo greičiau pradėti džiaugtis savo svajonių namais. Dar daugiau savo dizaino projektams suteikiame klientų pasitenkinimo garantiją, nes jūsų laimė yra mūsų galutinis tikslas.

Įmonės tinklalapishttp://www.homilo.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Projekto vadovo asistentas (-ė)
Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1400
Galioja iki: 2024.05.02
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850