899
Akstė servisas, UAB
Automobilių dažytojas - paruošėjas

Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų autoservisų Lietuvoje, autoserviso rinkoje dirbantis jau daugiau, nei 20 metųir jungiantis beveik 50-ies profesionalų kolektyvą. Esame servisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Atliekame VISAS automobilių serviso paslaugas nuo paprasčiausio alyvų keitimo iki sudėtingiausio kėbulų atstatymo po autoįvykių lengviesiems ir komerciniams (iki 3,5 t) automobiliams. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis. Remontuojame, atliekame pilną autoįvykių administravimą, konsultuojame klientus draudiminių įvykių klausimais. Administruoti autocentre atliekamus darbus padeda įdiegta specializuota verslo valdymo programa, kuri įgalina rinkti informaciją apie automobilių apsilankymų skaičių ir periodiškumą, remontų pobūdį, remontui panaudotų dalių ir medžiagų kieki. Savo veiklą įmonė apdraudusi civilinės atsakomybės draudimu.

Mumis pasitiki : Lietuvos draudimas, Gjensidige, ERGO Lietuva, IF draudimas, Compensa, SWEDBANK draudimas, SIXT , ALD Automotive, HERTZ, INIT, ELMOVA , SDG, Transporto Valdymas, AURIKA, ir daug kitų įmonių bei organizacijų.

                                                 Automobilių dažytojas-paruošėjas

Darbo pobūdis:

·      Lengvųjų ir komercinių automobilių (iki 3,5t) paruošimas dažymui ir dažymas.

Reikalavimai:

·      Dažymo ir paruošimo medžiagų išmanymas;
·      Gebėjimas savarankiškai paruošti ir nudažyti automobilių metalines ir plastikines detales;
·      Analogiško darbo patirtis min. 2 metai.

Mes Jums siūlome:

·      Geras darbo sąlygas;
·      Galimybę tobulinti žinias Lietuvoje ir užsienyje;
·      Teisingą atlyginimą ir aiškia motyvacijos sistemą;
·      Jauną, draugišką kolektyvą.

Darbo vieta: Kaunas
Darbo pradžia: Iškart
Darbo užmokestis (bruto): iki 4500

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4500

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://www.akste.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gamybos operatorius (-ė)
Volfas Engelman, AB
Kaunas
€ 1700
Galioja iki: 2024.05.24
Vadybininkas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1490 – 2240
Galioja iki: 2024.05.17
Neformaliojo ugdymo anglų kalbos mokytoja (-as)
UAB ENGLISH ONE
Kaunas
€ 15 – 17
Galioja iki: 2024.05.22
Produktų vadybininkas (Kuriama nauja darbo vieta)
HENKELL FREIXENET LIETUVA, UAB
Kaunas
€ 1900 – 3000
Produkto palaikymo vadybininkas (-ė)
Novaturas, AB