246
Lidl Lietuva, UAB
Praktikantas (-ė) Pardavimų organizavimo departamento komandoje (apmokama praktika)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės, paskirstymo centrai Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu prie Pardavimų organizavimo departamento komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).

Darbo pobūdis
  • Pagalba įvairiuose pardavimų projektuose
  • Dalyvavimas pokyčių įgyvendinime ir tarptautinių projektų realizavime Lietuvoje
  • Medžiagos, reikalingos projektų įgyvendinimui, ruošimas ir apdorojimas
  • Kasdienių skyriaus užduočių atlikimas
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas

Reikalavimai kandidatui
  • Praktikai būtina trišalė sutartis
  • Puikios anglų kalbos žinios (vokiečių kalba privalumas)
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (ypač MS Excel)
  • Kruopštumas, atidumas, atsakingumas, noras mokytis

Siūlome
  • Apmokamą praktiką
  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Darbą su patyrusia komanda
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Jaunesnysis tyrimų projektų vadovas
Havas Group Lithuania
Vilnius
€ 1900 – 2300
Galioja iki: 2024.05.10
Summer Finance Accounting Internship - 2024
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1000
Galioja iki: 2024.05.11
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2280 – 2630
Galioja iki: 2024.05.23
Pardavimų vadybininko asistentas (-ė)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1500
Lazerių serviso inžinierius (-ė) (Mokslinės lazerinės sistemos)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2100 – 3500
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) NIDOJE
MAXIMA
Neringa
€ 955 – 1040
Galioja iki: 2024.05.19