328
AJ Kalvarija, UAB
Buhalterė (-is)

Prisijungęs (-usi) prie mūsų komandos, Tu:

  • Dirbsi tarptautinėje įmonėje AJ Produkter - viena didžiausių biuro baldų pardavimo įmonių Europoje. Veikia >20 Europos šalių.
  • Prisijungsi prie kompanijos, kuri yra žmonių organizacija. Kolektyvas ir kolegų vertinimas yra svarbiausi bendrovės prioritetai.
Mes nuolat augame, tad ieškome komandos papildymo gamybos įmonei Marijampolėje.

Darbo pobūdis

  • Pirminių dokumentų apskaita, pirkimo sąskaitų faktūrų įvedimas į apskaitos programą (atskaitingi asmenys).
  • Reprezentacinių išlaidų apskaita.
  • Įmonės turto apskaita.
  • Banko operacijų registravimas apskaitos BC 365 programoje.
  • Mokėjimo pavedimų formavimas.
  • Skolų suderinimas su pirkėjais ir tiekėjais, užskaitos.
  • Komandiruočių apskaita, dienpinigių priskaitymas apskaitos programoje.
  • Kuro apskaita.
  • Statistinių ataskaitų pildymas.
  • Mėnesinių ataskaitų teikimas grupės apskaitos skyriui.
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Pagrindiniai reikalavimai:
  • Atsakingumas.
  • Išsilavinimas aukštasis arba aukštesnysis buhalterijos, ekonomikos, finansų srityje.
  • Žinios ir įgūdžiai buhalterinės apskaitos pagrindai, apskaitos principų ir standartų išmanymas.
  • Kompiuteriniai įgūdžia kompiuterinis raštingumas, mokėjimas dirbti su buhalterine apskaitos programa.
  • Darbo patirtis pageidautina buhalterinio darbo patirtis.
  • Užsienio kalbų mokėjimas: anglų.

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestį iki 3200 Eur bruto per mėnesį (priklausomai nuo kompetencijų).
  • Darbo laikas nuo 8 val. iki 17 val.
  • Lanksčią darbo dienos pradžią ir pabaigą pagal suderintą grafiką.
  • Kelionės į/iš darbo kompensavimą.
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus, seminarus.
  • Kompensacija mokymams, kalbų kursams.

FB: facebook.com/ajprodukter
IG: instagram.com/aj_produkter
WEB: ajkalvarija.lt, ajproducts.com
IN: linkedin.com/company/aj-produkter/
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3200

Vietovė

    Kalvarija, Marijampolės apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS office Microsoft Dynamics NAV

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Dainius Dragūnas
+37060961566
AJ Kalvarija švedijos koncerno AJ Produkter įmonė, gaminanti minkštuosius baldus bei akustinius sprendimus B2B segmentui.

Įmonės tinklalapishttp://www.ajkalvarija.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Chief Accountant
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 3300 – 5000
Galioja iki: 2024.06.14
LABORATORIJOS ELEKTRIKĖ (-AS) KAUNO REGIONO REMONTO KOMANDOJE
Ignitis Group
Kaunas
€ 1472 – 2209
Galioja iki: 2024.05.19
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) Pietų regionui
AB "Kelių priežiūra"
Alytus
€ 2000 – 2000
Galioja iki: 2024.05.24
Chief Engineer in Data Platform Tribe
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 5280 – 7920
Galioja iki: 2024.05.16
QA Tester
SmartLynx Airlines Ltd
Vilnius
€ 3000 – 3000
Vyresnysis (-ioji) verslo klientų vadybininkas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 2360 – 3530
Galioja iki: 2024.05.22