432
Celsis, UAB
Šildymo/vėdinimo įrangos pardavimų vadybininkas (-ė)
Celsis, UAB
Celsis, UAB

Celsis, UAB

Darbo aprašymas

  • Šildymo/vėdinimo įrangos pardavimai, bei su tuo susijusios klientų konsultacijos;
  • Šildymo/vėdinimo įrangos parinkimas, bei komercinių pasiūlymų klientams ruošimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Pageidautinas šios srities išsilavinimas arba šios srities darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Perspektyvų darbą stabiliai veikiančioje ir pirmaujančioje savo srityje įmonėje;
  • Komfortabilias darbo sąlygas
  • Tobulėjimo ir mokymosi galimybes
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 3305

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo turimos darbo patirties.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 297A,Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Įgūdžiai

 MS Office programos Orientacija į rezultatus Bendradarbiavimas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Arūnas Maciulevičius
Celsis UAB tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.
Mūsų kompanija specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.

Įmonės tinklalapishttp://www.celsis.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Sales Specialists (Kaunas or Vilnius)
CV-Online Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.06.03
Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.06.08
Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Vilnius
€ 2132
Galioja iki: 2024.05.26
Finlandia Marketing Manager
Coca-Cola HBC Lietuva, UAB
Vilnius