610
HR projektų vystymo vadovas
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis

  • Rūpinsiesi darbuotojų įsitraukimu: organizuosi įsitraukimo tyrimą, koordinuosi įsitraukimo skatinimo veiksmų plano sudarymą ir atlikimą, teiksi siūlymus.
  • Koordinuosi personalui skirtą IT įrankių sistemą, jos diegimą ir vystymą.
  • Bendradarbiausi su ugdymo įstaigomis (universitetais, kolegijomis).
  • Tobulinsi Personalo skyriaus procesus, prisidėsi prie kitų projektų įgyvendinimo ir tobulinimo.

Reikalavimai kandidatui

  • Aukštasis išsilavinimas (žmogiškųjų išteklių valdymo, verslo vadybos srityse).
  • Patirtis HR projektų valdyme.
  • Labai geros anglų kalbos žinios (ne žemesnis kaip B1 lygis).
  • Strateginis mąstymas, puikūs planavimo ir organizavimo įgūdžiai, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, atsakingą ir skatinantį tobulėti darbą. Mūsų įmonė DYI rinkos lyderiai šalyje, tad turėsi galimybę dirbti su geriausiais ekspertais itin dinamiškoje ir inovatyvioje aplinkoje.
  • Profesinį tobulėjimą mokymus ir karjeros galimybes Kesko Senukai grupėje.
  • Privatų sveikatos draudimą.
  • Nuolaidas galimybę įsigyti prekes Senukų prekybos centruose su nuolaida.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo Partnerė
UAB Kesko Senukai Lithuania ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB Kesko Senukai Lithuania (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

HR atrankų partneris (-ė)
Kaunas
€ 1500 – 2000
Galioja iki: 2024.06.23
Žmonių ir kultūros skyriaus Administravimo grupės vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 2790 – 3627
Galioja iki: 2024.06.04
HR Director
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 6000 – 8000
Galioja iki: 2024.06.06
Atrankų vadybininkas (-ė)
Kaunas
€ 2300 – 3350
Galioja iki: 2024.06.12
Užsakymų administratorė
UAB "Faberis"
Kaunas
€ 2000 – 2545
Galioja iki: 2024.06.08
HR manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 4750 – 6600
Galioja iki: 2024.06.18