2024
EMD technologijos, UAB
Elektromontuotojas; elektrikas; vidaus elektros instaliacija

Bendrovės pagrindinė veikla elektros montavimo darbų vykdymas statomuose ir rekonstruojamuose objektuose (elektros jėgos ir elektros apšvietimo tinklai, lauko elektros tinklai, išorės apšvietimas ir t.t). Bendrovė taip pat gali atlikti silpnasrovius darbus.
Įmonė turi didelę patirtį įrengiant vidaus elektros instaliaciją individualiuose gyvenamuose namuose, daugiabučiuose namuose, kavinėse-baruose, viešbučiuose.

Darbo pobūdis:

  • Vidaus elektros instaliacijos darbai;

Reikalavimai:

  • Patirtis elektros įrenginiuose;
  • Kabeliai, paskirstymo skydai;

Įmonė siūlo:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimas nuo traumų;
  • Darbinį automobilį.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu:+37062094490

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 3000

Дополнительная информация: Draudimas nuo traumų Darbinis automobilis

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва
    Bendroviu, 4, Palanga

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Techninių brėžinių skaitymas Komandinis darbas Bendradarbiavimas Vidutinė ir žema įtampa Kruopštumas atsakingas

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Marius Ektas
+37062094490
15 metų specializuojamės elektros instaliacijoje. Pagrindinis darbas vidaus elektros instaliacija gyvenamosiose patalpose.

Вебсайт компанииhttp://www.emdtechnologijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

Elektros įrangos montuotojas (Autoelektrikas)
Forveda, UAB
Vilnius
€ 1806.74 – 2220.57
Срок: 2024.06.12
Elektromontuotojas
UAB Elektros broliai
Klaipėda
€ 1800 – 2600
Срок: 2024.06.08
Mikroautobusų vidaus detalių paruošėjas
Vilnius
€ 1806.74 – 2017.26
Срок: 2024.06.13
Sandėlininkas (-ė)
Veesla, UAB
Vilnius
€ 1699
Срок: 2024.06.09
Autošaltkalvis (-ė)
HANSE TRAILER, UAB
Vilnius
€ 4132.24