619
Individualios priežiūros darbuotojas(-a)
VšĮ "Rūpestinga Slauga"

Apie įmonę

VšĮ Rūpestinga Slauga specializuojasi teikianti rūpestingą priežiūrą senjorams namuose. Mūsų tikslas yra užtikrinti klientams saugią, jaukią ir komfortišką aplinką. Mes vertiname kiekvieną klientą su empatija ir pagarba, nes kiekvienas yra vertas didžiausio dėmesio. Mūsų paslaugų išskirtinumai apima individualų požiūrį į klientų poreikius ir pageidavimus bei profesionalią komandą, kuri visada pasirengusi padėti.

Darbo pobūdis

Kaip individualios priežiūros darbuotojas, jūs būsite atsakingas už senjorų priežiūrą namuose, įskaitant jų higienos palaikymą, namų ruošą ir pagalbą įvairiausiose situacijose. Mes vertiname jūsų dėmesingumą, rūpestį ir sugebėjimą užmegzti ryšį su mūsų klientais, siekdami užtikrinti jų gerovę ir patogumą.

Įmonė siūlo

Siūlomas darbo užmokestis: 8-9 EUR/val
Suminė darbo apskaita, kuri užtikrina skaidrų ir teisingą darbo užmokestį.
Kelionių darbo reikmėms kompensavimas.
20 darbo dienų atostogų per metus, suteikiančių galimybę atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.
Auganti ir ambicinga komanda, kurioje skatinamas kiekvieno darbuotojo asmeninis ir profesinis augimas.

Reikalavimai

Reikalinga patirtis: 40 ak. val. individualios priežiūros specialisto įžanginių mokymų arba noras praeiti šiuos mokymus.
Bendros savybės: Geri komunikaciniai įgūdžiai, empatija, atsakingumas, stresinių situacijų valdymo įgūdžiai, lankstumas.

Kaip kreiptis: Norint tapti mūsų komandos nariu, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvaciniu laišką adresu: rupestingaslauga@gmail.com. Prašome nurodyti "Individualios priežiūros darbuotojas" kaip temą.

Mes vertiname visų kandidatų dalyvavimą, tačiau susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Dėkojame už jūsų susidomėjimą!
Почасовая брутто-зарплата Брутто/ч.  € 8 - 9

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график
Контактное лицо
Vytautas -
+37068617535
VšĮ Rūpestinga Slauga specializuojasi teikianti rūpestingą priežiūrą senjorams jų namuose. Mūsų tikslas yra užtikrinti klientams saugią, jaukią ir komfortišką aplinką. Mes vertiname kiekvieną klientą su empatija ir pagarba, nes kiekvienas yra vertas didžiausio dėmesio. Mūsų paslaugų išskirtinumai apima individualų požiūrį į klientų poreikius ir pageidavimus bei profesionalią komandą, kuri visada pasirengusi padėti.

Похожие объявления о вакансиях

Procesų vadovas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Срок: 2024.05.25
Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui)
Biosistema, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.05.26
Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Vilnius
€ 2132
Product Support Representative (Dutch Speaker)
DexCom Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1643.33 – 1933.33
Срок: 2024.06.07
Užsienio programų vadybininkė (-as)
UAB, AMES Education
Vilnius
€ 2300 – 2800
Срок: 2024.06.06
Slaugytojo padėjėja (-as) (Namų slauga)
Karoliniškių poliklinika VŠĮ
Vilnius
€ 1500
Срок: 2024.05.30