1774
Vilniaus vystymo kompanija
Biuro vadovė/-as

Jei kurti Vilniui Tave įkvepia, esi tai, ko mums trūksta! Vilniaus vystymo kompanija jau 30 metų valdo sostinei svarbius infrastruktūros statybos projektus ir taip augina Vilnių. Žalieji parkai, traukiantys skverai, modernios mokyklos ir jaukūs darželiai ar net didžiuliai pasaulinius standartus atitinkantys sporto ar kultūros kompleksai yra mūsų duona kasdieninė ir mes ieškome profesionalų, mylinčių Vilnių bei norinčių kartu jį puoselėti. Čia kiekvienas yra vertinamas už savo indėlį auginant ir gražinant Vilnių. Nuo idėjos iki atidarymo.

Pagrindinės atsakomybės

  • Dokumentų valdymo sistemos administravimas ir vystymas;
  • Dokumentų rengimo ir valdymo principų nustatymas ir jų įgyvendinimas;
  • Dokumentų administravimas;
  • Biudžeto planavimas ir jo įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Tarnybinio transporto administravimas;
  • Funkcionalaus biuro užtikrinimas, aprūpinimas būtinomis darbo ir techninėmis priemonėmis;
  • Pagalba kolegoms organizuojant tarnybines keliones;
  • Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos administravimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis Biuro administravimo srityje;
  • Puikus dokumentų rengimo ir valdymo išmanymas;
  • Dokumentų archyvavimo principų išmanymas;
  • Darbo patirtis su dokumentų valdymo sistemomis;
  • Veiklos planavimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Organizuotumas, gebėjimas planuotis darbus ir laiką;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.

Bendrovė siūlo

  • Galimybę dirbti su itin plačiu projektų spektru prisidėti Vilniaus miestui reikšmingų viešųjų investicinių projektų įgyvendinimo;
  • Atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Erdvę profesiniam augimui bei savirealizacijos galimybes;
  • Sveikatos draudimą;
  • Parkavimo vietą automobiliui.

Pozicijos pastoviosios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 2300 iki 2700 EUR (neatskaičius mokesčių). Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

UAB Vilniaus vystymo kompanija yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2300 - 2700

Дополнительная информация: Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Šeimyniškių g. 19, Vilnius
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Neringa Juršytė
+37060788589
Vilniaus vystymo kompanija valdo apie 100 Vilniaus miesto infrastruktūrinių projektų per metus, vykdo statinių statybos techninę priežiūrą. Įgyvendinant projektus, atnaujinami ar pastatomi nauji visuomeniniai pastatai, atnaujinamos viešosios erdvės. Bendrovėje dirba profesionalūs statybos, viešųjų pirkimų, ES paramos specialistai.

Вебсайт компанииhttp://www.vilniausvystymas.lt

Похожие объявления о вакансиях

Projektų koordinatorius (-ė)
Via Lietuva, AB
Vilnius
€ 1856 – 2850
Срок: 2024.06.05
Administracijos asistentė (-as)
PRIMUM ESSE klientas
Vilnius
€ 2000 – 2500
Vyresnysis (-ioji) bibliotekininkas (-ė) Rankraščių skyriuje
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 1600 – 1820
Срок: 2024.05.19
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Срок: 2024.06.08
Biuro administratorius (-ė) - referentas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1575 – 2365
Срок: 2024.06.09
Executive Office Manager/ PA for CEO
SmartLynx Airlines Ltd
Vilnius
€ 2750 – 3000
Срок: 2024.05.22