503
Nacionalinis vėžio institutas
Vaistininko padėjėjas (farmakotechnikas)

Darbo pobūdis

*Savalaikis pacientams paskirtų citotoksinių/citostatinių vaistinių preparatų dozių paruošimas, išdavimas;
*Vaistinių preparatų ir vaistinės prekių apskaitos vedimas.

Reikalavimai

* Turėti vaistininko padėjėjo (farmakotechniko) profesinę kvalifikaciją, įgytą baigus neuniversitetines farmacijos krypties studijas;
* Būti įrašytam (-ai) į Vaistininkų padėjėjų (farmakotechnikų) sąrašą;
* Kompiuterinis raštingumas;
* Gebėti dirbti komandoje ir savarankiškai;
* Žinoti vaistų ir vaistinių medžiagų įsigijimo, laikymo, išdavimo reikalavimus pagal Lietuvos Respublikos įstatymus bei kitus teisės aktus.

Siūlome

* Jaukią ir šiuolaikišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą;
* Galimybę mokytis dirbti įvairia įranga ir tobulinti profesinę kvalifikaciją (įstaiga 100 % apmoka už dalyvavimą tobulinimo kursuose);
* Darbo krūvį 1,0 et. (36 val. per savaitę);
* Laisvus savaitgalius ir šventines dienas;
* Darbo užmokestį prieš mokesčius nuo 1861,86 iki 2342,34 Eur (atsižvelgiant į išsilavinimą ir profesinio darbo stažą);
* Darbo pradžią deriname individualiai.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1861.86 - 2342.34

Дополнительная информация: Darbo užmokestis priklauso nuo profesinio darbo stažo

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Santariškių g. 1

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Навыки:

 Komandinis darbas Savarankiškas darbas Kompiuteriniai įgūdžiai
Контактное лицо
Viktorija Gaidamavičiūtė
852786723
Nacionalinis vėžio institutas (NVI) yra vienintelė Lietuvoje specializuota onkologinių ligų gydymo ir mokslo įstaiga, todėl joje dirbantys specialistai aukščiausios kvalifikacijos.
Jei esate aktyvus, iniciatyvus, kūrybiškas ir žingeidus žmogus, kviečiame prisijungti prie NVI specialistų komandos.

Вебсайт компанииhttps://www.nvi.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Klinikinių tyrimų koordinatorius
Vilnius
€ 1741.74 – 2395.12
Срок: 2024.05.30
Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vyriausiasis (-ioji) specialistas (-ė)
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras
Vilnius
€ 1807 – 2718
Срок: 2024.06.06
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė)
Darbo psichologija, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2750
Срок: 2024.05.19
Antikorupcinio švietimo skyriaus pareigūnas/-ė
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba
Vilnius
€ 2321 – 2553
Срок: 2024.06.08
Sekretorius (-ė) (padėjėjas (-a))
Lietuvos mokslo taryba
Vilnius
€ 2160 – 2160
Срок: 2024.05.28
Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui)
Biosistema, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.05.26