1675
Intrac Lietuva, UAB
Mechanikas (-ė)

Darbo pobūdis

  • industrinės technikos gedimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • kokybiškas ir savalaikis remonto darbų atlikimas;
  • technikos remontas įmonės servise ir vykstant pas klientus.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • mechaniko darbo patirtis savaeigės technikos remonto srityje (būtų privalumas);
  • anglų kalbos žinios (būtų privalumas);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • pareigingumas, kruopštumas;
  • vairuotojo B kategorija. (TR1, TR2, SM, SZ pažymėjimas būtų privalumas).

Įmonė siūlo

  • puikias darbo sąlygas ir darbo priemones;
  • patrauklų darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo atlikto darbo;
  • socialines garantijas;
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • galimybę kelti kvalifikaciją žymių sunkiosios technikos gamintojų JOHN DEERE, CASE, MANITOU, DEVELON, BOMAG mokymo centruose.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000

Дополнительная информация: Įmonėje taikoma priedų sistema priklausanti nuo kvalifikacijos ir atliktų darbų, todėl nėra nurodoma maksimalus galimas darbo užmokestis.

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва
    Liepų g. 68A

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Atsakingas Techninių brėžinių skaitymas

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Arnas Redikas
UAB INTRAC Lietuva" - Švedijos kapitalo įmonė, parduodanti ir prižiūrinti miškų ūkio, krovos darbų ir statybos techniką. Atstovaujanti lyderiaujantiems gamintojams JOHN DEERE, MANITOU, DEVELON, CASE, BOMAG.

Вебсайт компанииhttp://www.intrac.lt

Похожие объявления о вакансиях

Direktorius / CEO
Alliance for Recruitment
Klaipėda
€ 6000 – 9000
Срок: 2024.06.11
Tiekimo vadybininkas (-ė) (projektų vertinimui) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2016 – 2805
Срок: 2024.05.17
Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas
Kazlų Rūdos savivaldybės administracija
Kazlų rūda
€ 1857
Срок: 2024.06.02
Inžinierius (-ė) - Technologas (-ė) • EMS
Vilnius
€ 2352 – 2352
Technical Maintenance Engineer • EMS
Molėtai
€ 1850 – 2350
Pilot Assessment Specialist
BAA Training
Vilnius
€ 2148
Срок: 2024.05.24