199
Statybos projektų vadovas (šilumos inžineriniai tinklai)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Statybos projektų biudžeto planavimas;
  • Techninio projekto rengimo derinimas ir organizavimas;
  • Statybos projektų valdymas ir koordinavimas;
  • Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • Statybos darbų eigos priežiūrą ir kontrolę.

Reikalavimai:

  • Projektų vadovo ar darbų vadovo patirtis (pageidautina inžinerinių tinklų statybos srityse);
  • Statybos techninių reglamentų išmanymas;
  • Statybų dokumentacijos rengimo ir tvarkymo įgūdžiai;
  • Statybos proceso išmanymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas planuoti, koordinuoti bei kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą;
  • Statybinių medžiagų ir mechanizmų poreikio planavimo, užsakymo ir tiekimo įgūdžiai;
  • Didelis privalumas - statybos darbų vadovo atestacija.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, dinamišką, savarankišką darbą, darbui reikalingas priemones, tarnybinį automobilį, motyvacinius priedus;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius): 1800 2100 €.
Telefonas pasiteiravimui: +37069825711, kontaktinis asmuo Kristina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3000 - 3500

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina .
+37069825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei, užsiimančiai požeminių inžinerinių tinklų, šilumos tiekimo sistemų statyba, renovacija bei remontu, šiuo metu prisijungti prie augančios komandos kviečiamas Statybos projektų vadovas (šilumos inžineriniai tinklai).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Statybos projektų vadovas (-ė)
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.22
Investicijų apskaitos specialistas (-ė) – duomenų analitikas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2000 – 3000
Срок: 2024.05.25
Projektų vadovas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Срок: 2024.05.28
Fondų administravimo skyriaus Projektų vadovas
VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“
Vilnius
€ 3000 – 4100
Срок: 2024.05.29
Projektų ekspertas(-ė)
VšĮ Kauno mokslo ir technologijų parkas
Kaunas
€ 2083
Pardavimų projektų vadovas – inžinierius (statybų pramonė)
Kaunas
€ 2800 – 3300
Срок: 2024.06.05