282
Architektas
Noriu personalo sprendimų grupė
Architektas

Darbo pobūdis:

  • Generuoti/kurti statinio koncepciją;
  • Parengti projektinius pasiūlymus;
  • Tarptautiniai projektai;
  • Projektuoti pastatų funkcines schemas, architektūrines detales, pagal poreikį, interjero dizainą ir kt.;
  • Savarankiškai atlikti visą projekto dalį;
  • Komunikuoti su užsakovais projekto kūrimo bei vykdymo stadijose.

Reikalavimai:

  • Baigtos architektūros krypties studijos;
  • Patirtis bei geri kūrybiniai įgūdžiai rengiant projektinius pasiūlymus;
  • Didelis privalumas patirtis dirbant su tarptautiniais projektais;
  • Mokėjimas modeliuoti tūrius BIM aplinkoje;
  • Geri darbo įgūdžiai ARCHICAD programine įranga;
  • Laisva anglų kalba (privalumas ir rusų kalbos mokėjimas);
  • Inovatyvumas, kūrybiškumas, žingeidumas;
  • Nuolatinis domėjimasis naujausiomis technologijomis, dirbtinio intelekto įgalinimu;
  • Galimybė kelis kartus per metus vykti į komandiruotes.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti su išskirtiniais, didesnės apimties projektais užsienio rinkose;
  • Profesionalią komandą;
  • Darbo užmokestį 2000-3500 EUR į rankas (kurį sudaro fiksuotas atlygis bei priedai nuo veiklos rezultatų).
Telefonas pasiteiravimui: +37069825711, kontaktinis asmuo Kristina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame;

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 5800

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina .
+37069825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė architektūros studija, sėkmingai kurianti ir vykdanti išskirtinius projektus užsienio rinkose (Kazachstane, Didžiojoje Britanijoje, Turkijoje, Dubajuje) bei Lietuvoje. Prie aukšto lygio specialistų komandos kviečiamas prisijungti Architektas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Architektas (-ė) | Architekto asistentas (-ė) | Projektuotojas (-a)
HAUSON MB
Vilnius
€ 2200 – 2200
Срок: 2024.05.20
NT pardavimų projektų vadovas (-ė) (gyvenamoji paskirtis)
Vilnius
€ 4100 – 8250
Срок: 2024.06.05
Architektas-projektų vadovas (-ė) (tarptautiniai projektai)
Vilnius
€ 5800 – 7400
Срок: 2024.06.09
Architektas / Architekto asistentas
Architektų gildija, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2300
Срок: 2024.06.08
Projekto dalies vadovas (-ė)/ vyresnysis inžinierius (-ė)
SRP Projektas, UAB
Vilnius
€ 3400 – 4200
Срок: 2024.06.02
Projektų vadovas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius