504
Lidl Lietuva, UAB
Transporto koordinatorius (-ė) (Kauno regioninė bendrovė Ramučiuose)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centrai Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Ramučiuose kviečiame prisijungti Transporto koordinatorių (-ę).

Darbo pobūdis
  • Prekių pristatymo į parduotuves maršrutų planavimas ir optimizavimas
  • Sunkvežimių vairuotojų darbo koordinavimas, vykdant prekių išdavimą, grąžinimą, pristatant prekes sandėliavimui, gabenant papildomus krovinius
  • Prekių gabenimo dokumentacijos tvarkymas
  • Sklandaus darbo užtikrinimas bei prekių išvežimo koordinavimas
  • Bendrojo paros prekių išvežimo plano optimizavimas, atsižvelgiant į faktiškai užsakytų padėklų skaičių
  • Darbas dieninėmis ir naktinėmis pamainomis (naktinis darbas papildomai apmokamas padidintu tarifu)

Reikalavimai kandidatui
  • Bent 1 m. darbo patirties logistikos, sandėliavimo srityse
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku
  • Atsakingumas, lankstumas, komunikabilumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel)

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • LIDL dovanų korteles
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką bei viršvalandžius
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Bendrųjų kompetencijų bei profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1495 - 2250

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
Контактное лицо
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://karjera.lidl.lt

Похожие объявления о вакансиях

Užsakymų administratorė
UAB "Faberis"
Kaunas
€ 2000 – 2545
Срок: 2024.06.08
Transporto koordinatoriaus (-ės) padėjėjas (-a) (vakarinė pamaina 19:00 - 05:30)
Kaunas
€ 1753 – 1953
Срок: 2024.06.02
Vadybininkas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1490 – 2240
Срок: 2024.06.06
Tiekimo vadybininkas (-ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 2100 – 2630
Срок: 2024.06.14
Logistikos vadovas
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 4300 – 5300
Срок: 2024.06.04
Padalinio vadovas
Kaunas
€ 4200 – 5000
Срок: 2024.05.30