3452
HR GUIDE, MB
Vykdantysis direktorius

Pagrindinės atsakomybės:

Ieškome dinamiško ir patyrusio vadovo prisijungti prie mūsų kliento logistikos įmonės. Ši pozicija atitiks aukščiausių reikalavimų turinčio profesionalo lūkesčius, siekiant užtikrinti efektyvų multimodalinio pervežimo paslaugų procesą.

  • Vadovauti ir koordinuoti įmonės veiklą, siekiant įgyvendinti iškeltus tikslus
  • Akcentuoti procesų efektyvumą ir užtikrinti nuolatinius gerinimus
  • Plėsti ir palaikyti santykius su klientais, tiekėjais ir partneriais
  • Užtikrinti, kad visi pervežimo procesai vyktų laiku ir efektyviai
  • Valdyti įmonės išteklius - žmogiškuosius, finansinius ir technologinius
  • Rūpintis kokybės kontrolės standartais
  • Stebėti rinkos tendencijas ir identifikuoti augimo galimybes

Reikalavimai:

  • Aukštasis logistikos arba verslo administravimo išsilavinimas.
  • Bent 5 metų patirtis dirbant logistikos arba susijusioje srityje.
  • Puikūs vadovavimo departamentui/ įmonei, komunikacijos ir tarpasmeniniai įgūdžiai.
  • Gebėjimas efektyviai planuoti, organizuoti ir vykdyti veiklą.
  • Geri kompiuterinės programinės įrangos naudojimo įgūdžiai.

Jeigu atitinkate šiuos reikalavimus ir turite reikiamą patirtį, kandidatuotkite. Pirmieji darbo interviu vyks online video 21-22 savaitę. Mes tikimės susipažinti su Jumis ir išgirsti, kaip galėtumėte prisidėti prie mūsų komandos sėkmės.

Įmonė siūlo

  • Galimybė užimti įmonės vadovo pareigas vienų- dviejų metų laikotarpiu (akcininkui traukiantis nuo vadovavimo verslui)
  • Suteikiamas privatus sveikatos draudimas, kad galėtumėte pasirūpinti savo sveikata ir gerove.
  • Automobilis: Teikiama naudoti transporto priemonę arba teikiamos kompensacijos už transporto išlaidas, kad būtų patogu ir efektyvu keliauti susitikimams arba vykdyti darbines pareigas.
  • Užtikrinama tinkama darbo vietos įranga ir įrankiai, siekiant suteikti Jums visus reikiamus įrankius, kad galėtumėte sėkmingai atlikti savo pareigas.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 8000 - 9900

Дополнительная информация: Biudžetuotas pozicijos darbo atlygis 5000-6000 EUR neto per mėnesį ir bonusai susieti su įmonės rezultatais

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS office

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Renata Radziune
+37068710601
Multimodalinių pervežimų logistikos įmonė pradėjo savo veiklą 2004 metais ir nuo tada nuolat plėtojasi ir tobulėja. Įmonė pradėjo teikti krovinių gabenimo paslaugas Skandinavijos rinkoje, o šiuo metu veiklos rinka apima visą Vakarų Europą. Įmonė turi biurus Vilniuje, Panevėžyje ir Taline. Įmonėje drauge su jaunais ir patyruseiais transporto ekspertais dirba įmonės verslo savininkai.

Похожие объявления о вакансиях

Operacijų vadovas (-ė) (Chief Operating Officer)
Amston klientas
Vilnius
€ 7400 – 9100
Срок: 2024.06.05
Vykdantysis direktorius (-ė) (CEO) E - komercijos įmonėje
MB "Prekyba kitaip"
Vilnius
€ 5000
Срок: 2024.06.08
Didmenos vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 4000 – 9000
Direktorius / CEO
Alliance for Recruitment
Klaipėda
€ 6000 – 9000
Срок: 2024.06.11
Administrative director
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 8300 – 11500
Director of sales development for the Baltic states