535
Medicinos centro administratorius (-ė)
Egles sanatorija UAB

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas remiantis Klientų aptarnavimo standartu;
  • Informacijos suteikimas apie medicinos centrą ir procedūras, kitais kilusiais klausimais;
  • Klientų registravimas medicinos centre teikiamoms paslaugoms;
  • Medicinos centro teikiamų paslaugų pardavimai;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų miestų;
  • Dokumentų administravimas;
  • Kiti papildomi darbai.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis būtų privalumas (klientų aptarnavimas, paslaugų pardavimai);
  • Aukštasis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Geri rusų ir/arba anglų kalbų įgūdžiai būtų privalumas;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, bendravimo, probleminių situacijų sprendimo įgūdžiai, atidumas detalėms;
  • Nedingstanti nuo veido šypsena, pozityvumas ir noras padėti žmonėms.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1400 - 1650

Дополнительная информация: Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами

Навыки:

 MS Word MS Excel

Языки

  •  Английский
  •  Русский
Контактное лицо
Skirmantė Černytė
+37061347059
"Eglės sanatorija" - tai dviejuose Lietuvos kurortuose ir sostinėje Birštone, Druskininkuose ir Vilniuje įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) Eglės sanatorijoje derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.Eglės sanatorijos stiprybė natūralumu paremta gydymo metodika, daugiau kaip penkiasdešimties metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs čia dirbantys specialistai.Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 850 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://sanatorija.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Operatyvios kontrolės vyriausiasis specialistas (Valstybės tarnautojas)
Administratorė (-ius)
Notaro biuras Vilniuje
Vilnius
€ 1500 – 2100
Срок: 2024.06.07
Vyr. administratorius (-ė)
Vilnius
€ 1950 – 2250
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1900 – 2300
Срок: 2024.05.30
Dokumentų registratorius (-ė) (terminuota darbo sutartis)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 1056 – 1584
Срок: 2024.05.29
Vyriausiasis specialistas
Studijų kokybės vertinimo centras
Vilnius
€ 1696 – 1696
Срок: 2024.05.20