500
Verslo vystymo ir pirkimų vadovas (žuvies produktų segmentas)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Naujų rinkų ir klientų/tiekimo partnerių paieška žaliavos tiekimo srityje;
  • Žaliavos tiekimo strategijos vystymas ir įgyvendinimas;
  • Bendradarbiavimas bei tvirtų, ilgalaikių santykių palaikymas su esamais žaliavos tiekimo partneriais;
  • Potencialių naujų žaliavų gavimo kanalų paieška, derybos su jais, kainodaros susitarimų užtvirtinimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Sėkmingo darbo patirtis žuvies ar naminių gyvūnų PET maisto segmente produktų valdymo/pardavimų, verslo plėtros ar kitose pozicijose;
  • Pasaulinės žuvies rinkos išmanymas bei žinios;
  • Pro-aktyvumas, organizuotumas, strateginis mąstymas, gebėjimas įžvelgti ir išnaudoti naujas verslo galimybes;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, gebėjimas priimti sprendimus ir įsisavinti naujoves;
  • Savarankiškumas bei tuo pačiu gebėjimas dirbti komandoje;
  • Puikūs bendravimo bei derybų įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos srityse);
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Galimybė vykti į trumpalaikes komandiruotes.

Įmonė siūlo:

  • Plačias savirealizacijos bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Verslumu grįstą kultūrą, bendradarbiaujančią komandą ir palaikantį vadovą;
  • Hibridinį darbo metodą (ofisas-namai);
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei motyvuojančius priedus priklausančius nuo rezultatų (2800-3200 Eur. į rankas), tarnybinį automobilį ir visas kitas darbui reikalingas priemones.

Telefonas pasiteiravimui: +37069825711, kontaktinis asmuo Kristina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4600 - 5300

Место работы

    Šiauliai, Šiaulių apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina .
+37069825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė - moderni gamybinė įmonė, kuri surenka ir perdirba visų kategorijų šalutinius gyvūninės kilmės produktus bei pagamintus subproduktus eksportuojaŠiuo metu prisijungti prie įmonės kviečiamas Verslo vystymo ir pirkimų vadovas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Verslo vystymo vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4000 – 5000
Срок: 2024.06.23
Komercijos direktorius (-ė) (sodo prekių grupė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 5500 – 6500
Срок: 2024.06.15
Direktorius / CEO
Alliance for Recruitment
Klaipėda
€ 6000 – 9000
Срок: 2024.07.08
Padalinio vadovas (-ė)
Kaunas
€ 4500 – 5000
Срок: 2024.06.21
Padalinio vadovas
Kaunas
€ 4200 – 5000
Срок: 2024.06.25