Kontaktai

CV-Online LT, UAB

Kaart Švitrigailos g. 11B,
LT-03228, Vilnius
info@cvonline.lt
Tel.: +370 5 271 51 55
Faks.: +370 5 271 51 54
Įm. kodas 211698170
AB Swedbank LT837300010000065686

Pardavimai

Beata Jonaitė

Beata Jonaitė
Pardavimų vadovė
beata@cvonline.lt
+370 5 210 21 38,
+370 618 620 62

Kiril Sevcov

Kiril Ševcov
Pardavimų vadybininkas
kirilas@cvonline.lt
+370 648 080 83

Diana Adlytė – Tunkevičienė

Diana Adlytė – Tunkevičienė
Pardavimų vadybininkė
diana@cvonline.lt
+370 5 272 19 23,
+370 698 102 18

Aivaras Baublys
Pardavimų vadybininkas
aivaras@cvonline.lt
+370 606 376 77

Oksana Mikulskaitė
Pardavimų vadybininkė
oksana@cvonline.lt
+370 620 373 72

Andrius Kaupys
Pardavimų vadybininkas
andrius.kaupys@cvonline.lt
+370 5 272 79 22
+370 612 137 77

Rūta Valėnaitė
Pardavimų vadybininkė
ruta@cvonline.lt
+370 5 205 95 06,
+370 609 728 88

Marketingas

Rita Karavaitienė
Marketingo vadovė
rita@cvonline.lt
+370 620 373 35

Laura Stanionytė
Projektų vadovė
laura@cvonline.lt
+370 676 45 717

Atrankos

Edgaras Petrikas
Personalo atrankų pardavimų vadovas
edgaras@cvonline.lt
+370 684 17999

Lina Mikolaitienė

Lina Mikolaitienė
Vyr. Personalo projektų vadovė
lina@cvonline.lt
+370 620 373 77

Rasa Masteikienė

Rasa Masteikienė
Personalo projektų vadovė
rasa.masteikiene@cvonline.lt
+370 620 777 02

Jovita Veinšreider
Personalo projektų vadovė
jovita@cvonline.lt
+370 675 16515

Klientų aptarnavimas ir administravimas

Rugilė Samuolytė

Rugilė Samuolytė
Biuro vadovė
rugile.samuolyte@cvonline.lt
+370 5 271 51 55

Nijolė Gasionytė

Nijolė Gasionytė
Duomenų bazės administratorė
nijole@cvonline.lt
+370 5 273 31 05
+370 620 373 75

Aivaras Pauga

Aivaras Pauga
Tinklapio administratorius
aivaras.pauga@cvonline.lt
+370 679 96 945

Valdymas

Agu Vahur

Agu Vahur
Valdybos narys
agu@cvonline.com

Danguolė Augustinienė

Danguolė Augustinienė
Vadovė
danguole@cvonline.lt