Darbas vairuotojui

 

 

Transporto / logistikos srities darbo pasiūlymų skaičius išlieka stabiliai aukštas. Tinklapyje www.cvonline.lt kasdien vidutiniškai paskelbiama apie 200 naujų darbo skelbimų transporto /logistikos specialistams.

 

Ekspedicijos / logistikos specialistus pastaruoju metu gan sunku surasti, rinkoje jaučiamas jų stygius.  Gan dažnai įmonėms tenka užsiimti “galvų medžiokle” arba samdyti patirties neturinčius, investuoti laiką ir pinigus į jų apmokymą.

 

Transporto vadybininkams dažniausiai nurodomi reikalavimai:

 • Bent 2 metų darbo patirtis transporto (darbo su vežėjais, bei pardavimų) srityje;
 • Rusų, lenkų kalbų žinios;
 • Anglų, vokiečių kalbų žinios – privalumas;
 • Geri bendravimo, derybų, problemų sprendimo įgūdžiai.

darbas vairuotojui

Transporto vadybininko darbo pobūdis:

 • aktyvi verslo klientų paieška Europoje ir/arba Rusijoje;
 • ryšių su esamais klientais ir partneriais palaikymas;
 • tarptautinių pervežimų organizavimas, iškilusių problemų sprendimas.

 

Sandėlininkai taip pat paklausūs darbo rinkoje. Sandėlininko darbas dažniausiai būna fizinio ir organizacinio darbo derinys. Iš sandėlininko tikimasi: patirties sandėliavimo srityje, logistikos procesų išmanymo, organizacinių gebėjimų, apskaitos išmanymo, gerų darbo kompiuteriu įgūdžių, autokrautuvo pažymėjimo ir pan.

 

Tačiau bene sunkiausia surasti vairuotoją. Dažniausiai įmonės ieško tolimųjų reisų vairuotojų, vairuotojų – ekspeditorių.  Populiariausi tolimųjų reisų maršrutai: Lietuva – Europos Sąjungos šalys, Lietuva – Rusija, Lietuva – Europos Sąjunga – Rusija. Tai ne itin dėkingas darbas. Vairuotojui kai kuriuose maršrutuose tenka užtrukti nuo 2 iki 6 savaičių. Nors grįžus iš maršruto suteikiamos 1-2 savaitės poilsio, tačiau, iš esmės darbas-gyvenimas yra “ant ratų”. Darbas vairuotojui tampa gyvenimo būdu.

 

Nerasdamos tolimųjų reisų vairuotojų Lietuvoje įmonės darbuotojų ieško ir  kaimyninėse rytų šalyse.

 

Dažniausiai įmonės siūlo darbą vairuotojui turinčiam CE kategoriją ir patirties tolimųjų pervežimų srityje, bei mokančiam bent jau rusų kalbą. Kai kurios įmonės mielai priimtų ir neturinčius darbo patirties CE kategorijos vairuotojus – apmokytų juos.

 

Vairuotojus bando pritraukti naujomis transporto priemonėmis, navigacija ir kitomis darbui reikalingomis priemonėmis.  Vairuotojo darbas gerai atlyginimas. Įmonės darbo skelbimuose nevengia įvardinti siūlomo atlyginimo dydį.

 

Jei jus domina darbas vairuotojui, CV-Online rasite daugybę įmonių, kurios siūlo darbą vairuotojui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose  ar kitame Lietuvos mieste.


Prie įrašo yra 2 komentarų

 • Vairuotojas #1Paskelbta: 24. Jul 2014

  “Vairuotojo darbas gerai atlyginimas” – kodel klaidinot zmones? Nuo kada 1,2 MMA laikomas geru atlyginimu uz sunku, pilnu rizikos darba?

 • vairuotojas #2Paskelbta: 13. Jun 2015

  Nesenai, pats pradejau dirbti sita darba, tai tikrai nera lengvas ir paprastas, kaip gali atrodyti. Beto darbdaviai ir patys nelabai graziai elgiasi su savo vairuotojais. Na zinoma nezinau apie visas imones, tik kalbu apie savo, kur atskaito uz labai daug ka pvz. Kuras, keliai, padangu nudevejimas ir t.t.

Skelbti komentarą


6 + = eight