Individuali darbo paieškos konsultacija

 

Konsultacija skirta ieškantiems darbo arba norintiems pasitikrinti savo vertę darbo rinkoje.

 

Konsultacijos gairės:

 • Kur ir kaip reikėtų ieškoti jums tinkamų darbo pasiūlymų
 • Dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias daro pretendentai dalyvaudami atrankoje
 • Potencialaus darbdavio įvertinimas
 • Kandidato CV analizė
 • Koks turi būti motyvacinis laiškas, kad sudomintų darbdavį
 • Pasiruošimas pokalbiui dėl darbo nuo A iki Z
 • Dažniausiai užduodami klausimai ir kaip į juos atsakyti
 • Būtini klausimai vadovui
 • Interviu simuliacija
 • Įvaizdis (apranga, kūno kalba)

N.B. Susitikimo metu koncentruosimės į jums opiausius, aktualiausius darbo paieškos klausimus. Tikėtina, kad dėl ribotos konsultacijos trukmės, kai kurie klausimai bus apžvelgti glaustai arba liks neaptarti. Rekomenduojame iš anksto apsibrėžti, kuriuos klausimus būtinai norite aptarti konsultacijos metu.

_______________

Visiems dalyvaujantiems konsultacijoje nemokamai atliekame 30 Eur vertės

_______________

 

Susidomėjote?

PASLAUGOS KAINA:

1 val. trukmės konsultacija  50 Eur

Kaina nurodyta su PVM (41,4 +21%=50 Eur)

Vieta – Švitrigailos g. 11B, Vilnius arba Skype (video)

Užsiregistruokite jau dabar! konsultacijos@cvonline.lt

        

 

Atsiliepimai apie konsultaciją:

 

“Norėjau Jums dar kartą padėkoti už konsultaciją.

Turite stebuklingą aurą ir akį J praėjus keletui dienų po mūsų konsultacijos, sulaukiau skambučio iš tarptautinės įmonės, kuri ieškojo būtent tokios pozicijos, vietos įmonės apie kurią pastaruoju metu svajojau. Atrankų metu nuolat jaučiau ir prisiminiau Jūsų pastabas bei patarimus, jie labai padėjo pristatyti save. Nuo pirmadienio startuoju naujame darbe.

Ir didelis didelis AČIŪ!!!”

 

Noriu pasidžiaugti sėkme: ketvirtadienį po jūsų konsultacijos turėjau 2 interviu ir penktadienį jau sulaukiau įdomaus darbo pasiūlymo. Dar kartą dėkui už vertingą konsultaciją.

 

“Pirmiausia dar kartą noriu Jums padėkoti už įdomų, be abejonės naudingą man, pamokantį pokalbį ir suteiktą informaciją. Ačiū labai!”

 

“Noriu dar kartą padėkoti už vertingą konsultaciją. Atrodo tokius paprastus dalykus atradau iš naujo, lyg matyčiau save kitu kampu.”

 

“Buvo tikrai naudinga ir gerai! Visą dieną vis ką nors prisimenu ir analizuoju :) Jau žinau pirmąjį savo darbą – persirašyti CV, o tiksliau juos du :) Mane “perkandote” labai greit ir tai rodo jūsų profesionalumą. Todėl didelis AČIŪ jums!”

 

“Dar kartą noriu jums padėkoti uz pokalbį. Po mūsų susitikimo supratau kaip apgailėtinai atrodydavau pokalbiuose su darbdaviais. Gavau išties labai daug naudingų patarimų, gerą spyrį ir įkvėpimą. Prieš ateidama pas jus jaučiau nusivylimą, neturėjau jokio entuziazmo naujo darbo paieškoms. Dabar po truputį bandau susidėlioti kokio darbo as norėčiau, kaip pasirinkti darbdavį ir pan…. AČIŪ už viską jums!”

 

“taip aš jau dirbu! Ir ne bet kur, o įmoneje, kurioje ir norėjau. Dirbu antrą savaitę, sunku labai, labai, daug darbų, kurių anksčiau nesu dariusi, ir net neįsivaizduoju kaip daryti, 2 naujos programinės sistemos ir t.t. Tačiau žinau, kad tai laikini sunkumai, įsidirbsiu ir gausiu neįkainojamos patirties. Jūsų konsultacija be abejo padėjo 100%, nes supratau, kad aš turiu savo privalumą, tai kaip Jus pasakėte “dirbu iš širdies”, ir pokalbio metu buvau atvira ir sakiau tiesiai ką moku, ką galiu, o su kuo nesu susidūrusi, bet norėčiau išmokti. Tai va rezultatas – atrankas su užduotimis praėjau ir dirbu. :) Dar kartą AČIŪ! Sėkmės ir Jums suteikiant kitiems, laikiniems bedarbiams sparnus :)

 

“Dėkoju už įdomią ir naudingą konsultaciją. Darysiu pokyčius.”

 

Būsiu atvira, po susitikimo reikėjo laiko “suvirškinti” gautą informaciją. Manau šiai dienai tai vieni iš prasmingiausiai išleistų 180 Lt., man tikrai reikėjo ne paglostymo, kokia aš faina ir pūkuota, o gero spyrio į užpakalį, kad pagaliau susiimčiau ir pradėčiau judėti į priekį. Nuoširdžiai tikiu, kad gauta informacija man padės susirasti mėgstamą darbą. Ir labai dėkui Jums už profesionalumą ir atvirumą pokalbio metu.”

 

Po konsultacijos jaučiuosi taip, tarsi “atsibudusi po gilaus miego” ir pradedanti nuo tuščio švaraus lapo:) Ačiū Jums labai, Jau šiandien vakare pradėjau nuo mažų pokyčių.  Apsilankiusi “gyvai” CV-Online ofise labai pakeičiau nuomonę apie Jūsų įmonę :)  Atvykusi pas jus į ofisą, pamačiau šiltą ir simpatišką kolektyvą, pilną žavių moterų, kurios “sukasi kaip bitės”…todėl tikiu, kad kai įdėsiu maximum pastangų ir atsižvelgsiu į visas Jūsų pateiktas rekomendacijas, tikrai pasieksiu norimo rezultato. Ačiū Jums labai dar kartą, manau Jūs tas impulsas ir tas šiltas spindulys, kuris “supurtė” mane iš vidaus:):) ir paruošė naujam skrydžiui.”

 

“Noriu dar kartą Jums padėkoti už konsultaciją dėl CV ir pokalbio. Gavau lengvą “šoką” po Jūsų pastabų. Supratau savo klaidas ir bandysiu ateityje jų nekartoti.”

 

“Dar kartą dėkoju už pokalbį, jaučiuosi įkvėpta ir pakylėta. Tikiuosi, kad aptartas planas padės susirasti darbą, kuriame mano įgūdžiai bus naudingi.”

 

“Džiaugiuosi, kad turiu darbą, ir tikrai gerą :) Manau, man tikrai pasisekė. Labai džiaugiuosi, kad vis dėlto pasirinkau šią darbovietę. Ir dar kartą ačiū už Jūsų pagalbą.

Konsultacija tikrai buvo labai naudinga. Jūs pasakėte pastabas kokius pliusus išryškinti, patarėte kokią galima sakyti algą.  Apskritai, mane įkvėpė tikėti savimi, ir nenuleisti rankų :) Siekti savo tikslų ir nenusileisti visom žmonių, aplinkinių, potencialių darbdavių provokacijom dėl mano “per daug optimistinių tikslų įgyvendinimo”. Tad ta konsultacija davė man tiek žinių, tiek pasitikėjimo :) Tad tai, ką turiu dabar – Jūsų dėka.”


Prie įrašo yra 5 komentarų

 • Vaida #1Paskelbta: 19. Feb 2015

  Sužinojau išties daug naudingų ir konkrečių patarimų. Klausiausi išsižiojiusi :) Atrodo žinai, ką ir kaip daryti, kad surastum tą vienintelį ir nepakartojamą darbą, bet kai gauni visą informaciją iš profesionalo, supranti, kad dar oi kur yra tobulėti. Ačiū Linai ir tikrai rekomenduoju visiems!

 • Vidas #2Paskelbta: 10. Sep 2015

  Suteikėte išties naudingos informacijos, labai vertinu ir nuoširdžiai dėkoju. Labai smagu gauti kitokių įžvalgų iš kito žmogaus perspektyvos!

 • Saulius #3Paskelbta: 29. Dec 2015

  Sveiki,

  Noriu padėkoti už susitikimus/pokalbius ir pasidalintas mintis.
  Teisybę sakant, nesitikėjau, kad rašysiu tokį laišką, nes kalbantis galvojau, kad taip, Jūsų mintys yra teisingos, tačiau kaip tai suveiks realiai, dar neaišku :)

  Pasinaudojęs patarimais (dėl pačio CV surašymo ir jo patalpinimo lietuviškuose puslapiuose) po kelių savaičių sulaukiau pasiūlymo, sudalyvavau penkių lygių atrankoje ( čia padėjo patarimai kaip elgtis :)) ir jau pasirašiau darbo sutartį. Pradėsiu dirbti naujame darbe po švenčių.

  Ačiū :)

 • Aistė #4Paskelbta: 29. Jun 2017

  Naudinga, įžvalgi konsultacija su p. Lina Mikolaitiene. Pokalbio metu koncentruotasi į tai, kas aktualu būtent man. Ypatingai dėkoju, Lina, kad prisitaikėte prie mano tempo ir suvokimo, kalbėjome apie tai, kas asmeniškai būtų svarbu ieškant darbo, nors nebūtinai malonu ar miela. Gauta informacija išties naudinga, kryptinga, pokalbis atviras, pagarbus – tai vertinu kaip retą ir tikrą dovaną. Jaučiuosi dėkinga Jums už suteiktus patarimus, sustiprėjusi, bei įgavusi kryptį. Skyrėte tikrai daug savo asmeninės energijos ir esu iki šiol sužavėta Jūsų profesionalumu. Dėkui! Rekomenduoju visiems, kas rūpinasi savo esamo ar būsimo darbo kokybe.

 • Rima #5Paskelbta: 29. Jun 2017

  Dirbau finansų konsultante vienoje tarptautinėje įmonėje, viskas skambėjo pasakiškai: geras pozicijos pavadinimas, nemokamas sveikatos draudimas ir visa kita, tačiau darbas buvo nemielas, tiksliau labai labai labai nemielas. Jaučiau, kad tas darbas tiesiog ne man, bet ir nežinojau, ko noriu… vartydavau skelbimus, o gi ten nieko gero, atrodo, kad skelbimų tik datos keičiasi, o skelbimai tie patys: pardavėjas, vadybininkas, valytojas …labiausiai ieškomi darbuotojai. Man atrodė, kad aš tikrai netinkama šiems darbams. Ieškojau skelbimuose kažko…bet pati nežinojau ko. Jaučiausi beviltiškai, maniau, kad jau niekad nepakeisiu darbo. Siuntinėdavau CV, gan nemažai, eidavau į pokalbius, bet kažkaip nesėkmingai. Nebežinojau ko griebtis, girdėjau apie karjeros konsultacijas, bet kai kurios nežmoniškus pinigus kainuoja. Ir vieną dieną ieškodama konsultacijos atradau Linos iš CV online konsultaciją. Kaina pasirodė priimtina (taip, nebuvo labai pigu, bet aš buvau visiškai palūžus, nusivylus liūdna ir su ašaromis eidavau į darbą, tad man pasirodė, kad jeigu tai yra kažkas, kas man padės ištrūkti iš nežinomybės-visiškai nebrangu). Skaičiau daug komentarų apie Liną, net truputį baisu buvo eiti, bet kai atėjau visiškai nepasigailėjau. Ji skanuoja žmones, atsiduriate tarsi po rentgenu, bet tai yra puiku, jei nežinote, kas pas jus viduje, kokias savybes turite ir ko norite. Ji būdama gera psichologė mato, koks jums darbas patiktų, koks jums darbas tiktų. Žinoma, tai ką išgirdau apie save iš jos lūpų nebuvo labai saldu, bet tai buvo teisinga. Jei tikitės užuojautos, paguodos ir, kad ji pritartų, koks esate vargšas, kad nesusirandate jus atitinkančio darbo-neikit. Bet jeigu norit gero spyrio į užpakalį (aišku perkeltine prasme) tada eikit! Ji parodys, kur ir ką neteisingai darote, gal kartais tai menka smulkmena, kuri jums kiša koją, bet jei jos nežinote nesvarbu, kokia maža ji bebūtų. Išmokau pas Liną ir skelbimus vartyt teisingai ir produktyviai, sužinojau daug paslapčių iš atrankų specialisto pusės, pamačiau, kaip jie atrinkinėja žmones, supratau, kokias klaidas darydavau kalbėdama darbo pokalbyje ir su Linos pagalba patobulinau savo CV. Rekomenduoju Liną visiems, kas skaitydami mano atsiliepimą atpažino saveJ Save atrasti labai labai svarbu! Nuo pirmadienio pradedu dirbti naujame darbe! Ačiū, Lina!

Skelbti komentarą

Norėdami įrašyti komentarą jūs turite prisijungti.