Mes užtikriname maksimalų cvonline.lt svetainės saugumą

 

Siekiant užtikrinti maksimalų mūsų paslaugų vartotojų saugumą, visa CV-Online svetainė bus perkeliama į HTTPS duomenų perdavimo protokolą. Šis pakeitimas vyks lapkričio 21 d.

 

Prisijungimai prie sistemos, registracija, apmokėjimai ir kitos svarbios svetainės funkcijos jau ilgą laiką veikia šiuo protokolu, bet griežtėjant vartotojų duomenų apsaugai ir siekiant sukurti kiek įmanoma saugesnę aplinką, nusprendėme visas svetainės dalis perkelti į šį maksimalų duomenų perdavimo saugumą užtikrinantį protokolą.

 

Kokią įtaką šis pokytis gali turėti:

jei Jūsų įmonė cvonline.lt svetainėje publikuoja darbo skelbimus URL (nuorodos į skelbimą) formatu, o Jūsų skelbimo puslapis nėra visiškai pritaikytas atvaizdavimui https duomenų perdavimo protokolui, tokiu atveju skelbimas nebus atvaizduojamas, matysite tik tuščią skelbimą ir Jūsų IT skyrius ar įmonė prižiūrinti svetainę turės atlikti tam tikrus nedidelius pakeitimus.

Šiuo metu jokių pakeitimų Jums atlikti nereikia ir šie saugumo pasikeitimai gali daryti įtaką tik labai mažam procentui darbo skelbimų.

 

Plačiau apie https duomenų perdavimo protokolą galite paskaityti čia.

 

Jei prireiks papildomos informacijos ar pagalbos, galite kreiptis į CV-Online Lietuva svetainės administratorių Aivarą – aivaras.pauga@cvonline.lt

 


Nėra komentarų

Skelbti komentarą


6 + = eight