CV-Online klientų atsiliepimai

Tesa tape, UAB

CV–Online rekomenduoju kaip savo srities profesionalus. Džiaugiuosi greitu, sklandžiu ir operatyviu bendradarbiavimu. Esu dėkinga Linai ir Beatai už puikiai atliktą darbą – padėjote surasti darbuotojus, kurie darniai įsiliejo į įmonės komandą.

 

Božena Anuškevič
Controlling and Operations Manager Baltics, Belarus and Ukraine
2015m.

Grafija, UAB

Mūsų spaustuvių grupė jau daugelį metų dirba su CV-Online darbuotojų paieškos tinklapiu, esame patenkinti CV-Online darbuotojų profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybe.
Džiaugiamės dirbdami su šia kompanija ir tikimės tolimesnio sėkmingo bei naudingo bendradarbiavimo tinkamų darbuotojų paieškoje.
Sėkmės Jums ir ilgų veiklos metų!

 

pagarbiai,
Spaustuvių grupės „Grafija“ personalo vadovė Ina Dementjeva
2015m.

WURTH Lietuva, UAB

CV–Online rekomenduoju kaip patikimą partnerį. Džiaugiuosi greitu, sklandžiu ir operatyviu bendradarbiavimu, savitarpio supratimu ir darbuotojų profesionalumu!

 

Genovaitė Bučiūnienė
Personalo vadovė
2015m.

Universalios Valdymo Sistemos, UAB

Su CV-Online bendradarbiaujame ilgus metus. Esame dėkingi jų komandai, ypatingai Oksanai, už daugelį dalykų:

 • Jūs parenkate optimalų paslaugų paketą, atsižvelgdami į mūsų poreikius;
 • Jūs operatyviai dirbate, draugiškai, geranoriškai ir tiksliai atsakote į kylančius klausimus;
 • Turite gausią įdomių ir aktyvių darbo rinkoje kandidatų duomenų bazę;
 • Džiuginate aiškia portalo struktūra ir organizacija: lengva, patogu ir malonu talpinti skelbimus, naudotis duomenų baze;
 • Padedate surasti pačius geriausius kandidatus.
Ačiū ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo!

 

Pagarbiai
Natalija Serova
Personalo vadovė
2015m.

Technologijų ir inovacijų centras, UAB

Su CV-Online smagu dirbti ir lengva, tai išties profesionali ir lanksti komanda, kuri geba operatyviai reaguoti į iškilusius poreikius, pasiūlyti tinkamiausius sprendimus. CV-Online suteikia labai svarbų įrankį/pagalbą šioje išsemtoje ITT rinkoje surasti taip ieškomus ITT darbuotojus.

 

Pagarbiai
Milda Talačkienė
Personalo vadybininkė
2015m.

Švyturys - Utenos alus, UAB

Cvonline.lt paslaugomis naudojamės aktyviai, nuolat ieškome įvairaus lygio ir profilio specialistų, todėl itin vertiname cvonline.lt vadybininkės operatyvumą ir nenutrūkstantį bendradarbiavimą. Šio portalo ir jame talkinančių vadybininkų pagalba turime galimybę sugeneruoti pakankamą kiekį gyvenimo aprašymų, atrasti mums geriausiai tinkančius kandidatus ir sėkmingai judėti į priekį bei būti rinkos lyderiais!

 

Pagarbiai
Agnė Meškaitė
Atrankų specialistė
2015m.

FRANMAX, UAB

Su UAB “CV-online LT” dirbame ne vienerius metus. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su profesionalų komanda. Dėkojame visai Jūsų įmonei už suteiktas kokybiškas paslaugas, operatyvų reagavimą ir lankstumą.
Ypatingai noriu padėkoti Oksanai Mikulskaitei už pagalbą ir tikrai nuoširdų darbą. Linkiu Jums sėkmės ir tolimesnio bendradarbiavimo.

 

Pagarbiai
Laura Banel
Personalo specialistė
2015m.

Scandagra

Su CV-Online komanda dirbu jau ne pirmus metus. Keletą paskutinių metų komunikuojame su vadybininke Oksana Mikulskaite.
Kai reikia ieškoti naujų komandos narių - nuo administratorės iki skyriaus vadovo - pirmiausia publikuojame skelbimą CV-Online portale, kuris pasitikėjimą ir žinomumą „užsiaugino“ per ne vienerius metus.
Operatyvumas, lankstumas ir patrauklus informacijos pateikimas – pagrindiniai bruožai, lemiantys pasirinkimą bendradarbiauti su CV-Online. Su vadybininke Oksana dirbti tikrai paprasta, nes ji niekada nepalieka neatsakytų klausimų, net jei tuos pačius užduodu ne vieną kartą. Ji visada paaiškina, pataria ir padaro už mane, jei kas nors nesigauna. Scandagra komandoje dirbti pradėjau 2013 metų pabaigoje. Buvo smagu sužinoti, kad įmonė taip pat bendradarbiauja su CV-Online, ir būtent su Oksana. Buvo paprasta tęsti - reikėjo tik susisiekti su vadybininke ir dirbti toliau.

 

Pagarbiai
Giedrė Belazarienė
Grupės personalo direktorė / Group CHRO
2015m.

Mitnija, UAB

Profesionalumas, operatyvumas ir orientacija į klientą - tai, ko reikia ir ką gauname bendraujant su Jumis.

 

Pagarbiai
Rasa Širvinskienė
Personalo direktorė
2015m.

Western Union Processing Lithuania, UAB

CV-Online yra vienas pagrindinių pasaulinės mokėjimų paslaugų lyderės „Western Union“ personalo atrankos įrankių Lietuvoje. Šiame portale dalinamės galimybėmis su kandidatais pristatydami naujas aukštos vertės darbo vietas mūsų kompanijoje. Esame dėkingi CV-Online už suteiktą platformą sutikti daugybę talentingų kandidatų!

 

Western Union Talent Acquisition komanda
2015m.

UAB „Topo grupė“

Esame didelė, gerai žinoma įmonė, viena iš lyderių savo srityje, todėl į sako komandą siekiame pritraukti tik pačius geriausius, savo srities profesionalus. Vienas didžiausių pagalbininkų mums yra CV Online portalas, kurio dėka galime pasiekti potencialius kandidatus bet kuriame Lietuvos mieste. Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir per visą šį laikotarpį visuomet sulaukiame profesionalaus požiūrio į klientą, operatyvios pagalbos ir dėmesingo bendravimo visais iškilusiais klausimais. Labai vertiname Oksanos darbą ir pastangas teikti aukščiausčio lygio paslaugas!

 

Jekaterina Rymonienė
Personalo projektų vadovė
2015m.

Ermitažas, UAB

Su UAB „CV-Online LT“ dirbame ne vienerius metus. Esame patenkinti ilgamečiu taktišku bendradarbiavimu bei dėkingi už suteikiamas kokybiškas paslaugas, operatyvų konsultantės Oksanos Mikulskaitės reagavimą į užklausas ir išsamų informacijos pateikimą.

 

Sigita Rupeikienė
Personalo specialistė
2015m.

Ecso, UAB

Dėkojame CV-Online už aukštos kokybės personalo paieškos paslaugas bei išskirtinį dėmesį klientui. Visas kolektyvas puikiai išmano savo darbą! Džiaugiamės, kad greitai reaguojate į situacijas ir visuomet randate patį geriausią sprendimą. Vertiname puikią darbo kokybę, operatyvumą bei profesionalumą. Teikiamos paslaugos atitinka mūsų įmonės lūkesčius, todėl ir ateityje mielai jomis naudosimės.

 

Vladas Venskutonis
Direktorius
2015m.

Meditor Baltic, UAB

CV-Online paslaugomis naudojuosi jau ne pirmus metus - tiek kandidatų duomenų baze, tiek darbo skelbimų talpinimu. Patogi kandidatų paieškos sistema, gana paprasta patalpinti savo formato darbo skelbimą.

 

Gintė Vilimaitė-Lukinskienė
The Meditor Team
2015m.

MAXIMA LT, UAB

Net 80 proc. besikreipiančių į mus kandidatų darbo skelbimus randa internetiniuose darbo paieškos portaluose. Su CV-Online jau dirbame nuo 2003 metų ir galime teigti, kad tai yra patikimas partneris ieškant įvairių pareigybių darbuotojų visoje Lietuvoje. Dėkojame šauniai CV-Online komandai už profesionalumą, operatyvumą ir lankstumą.

 

Ilona Bolšaitienė
Personalo atrankos grupės vadovė
2015m.

Armitana, UAB

Su CV-Online dirbame jau ne vienerius metus ir esame ilgamečiai partneriai. Pasirinkome ir kitiems rekomenduojame CV-Online komandą, nes ji visuomet pasirengusi padėti ir patarti visais iškilusiais klausimais, labai operatyviai reaguoja į prašymus, deda dideles pastangas, kad galėtumėme pritraukti kuo daugiau tinkamų kandidatų. Ačiū ir tikimės sėkmingo tolesnio bendradarbiavimo!

 

Erika Gaidelienė
Personalo specialistė
2015m.

Edisoft systems, UAB

Jei Jūs rūpinatės savo sveikata, juk neinate gydytis pas pirmą pasitaikiusį žmogų baltu chalatu? Mes - tikrai  ne.
Savo kolektyvu mes išties rūpinamės ir į darbuotojo atranką žiūrime labai atsakingai. Bendradarbiaujame su CV-Online įmone daugiau nei 6 metus, visada tik su puikiais savo srities specialistais, sugebančiais patarti, pakonsultuoti, jei reikia atlikti atranką, todėl sugebėjome savo įmonės komandoje suburti puikių specialistų kolektyvą, kuriuo išties didžiuojamės.

 

Gintaras Mackevičius
Direktorius
2015m.

Daisena, UAB

Personalo valdymas yra vienas svarbiausių sričių, lemiančių įmonės veiklos efektyvumą. Ilgalaikis bendradarbiavimas su CV-Online leidžia būti užtikrintiems, kad suteiktos paslaugos personalo paieškose bei atrankose bus kokybiškos, atliktos greitai ir leis pasiekti aukščiausių rezultatų. Dėkojame Jūsų komandai, o ypač vadybininkei Oksanai Mikulskaitei už profesionalų ir nuoširdų darbą.

 

Ramunė Mickevičė
Personalo specialistė
2015m.

Kauno energetikos remontas, UAB

Ačiū CV-Online darbuotojams už pagalbą fomuojant kompetentingą mūsų Bendrovės komandą, taip pat - už tai, kad niekada neatsisako padėti, neprašomi pataria, tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje!

 

Greta Kunickė
Organizacinio vystymo ir administravimo departamento direktorė
2015m.

Indigroup

Rekomenduojame CV-Online kaip patikimą, į savo duomenų bazes investuojantį ir didelio savo srities specialistų dėmesio sulaukiantį darbo skelbimų portalą. Džiaugiamės ilgalaikiu rezultatyviu bendradarbiavimu bei linkime sėkmės tobulėjant ir sparčiai žengiant į priekį.

 

Karolis Blaževičius
Specialistų ir vadovų atrankos bendrovės Indigroup vadovas
2015m.

Vilniaus Pergalė, AB

Dirbame drauge ir atsirenkame darbuotojus jau daugiau kaip 5 metus. Noriu padėkoti Jūsų komandai už operatyvumą ir kokybišką darbą. Personalo atrankoje mums tai yra svarbiausia.

 

Inga Špakauskienė
Personalo vadovė
2015m.

Kosmelita, UAB

Su CV-Online kompanija dirbame jau 6 metus ir visą tą laiką jie yra patys geriausi mūsų pagalbininkai, kurių iki šiol nenukonkuravo jokie kiti šiame sektoriuje dirbantys portalai.
Daug kas manęs klausia, o ką gi CV-Online daro geriau?
Ir aš visada atsakau, kad jų pagalba aš visada galiu laiku pritraukti į kompaniją tinkamus naujus darbuotojus, iškilus klausimams visada galiu tikėtis greito reagavimo ir tinkamo savo klausimų sprendimo. Jie tiesiog išsprendžia visus klausimus, kol šie dar netapo mūsų verslą ribojančiu veiksniu.
CV-Online yra lankstūs, veržlūs ir kupini gerų sprendimų, štai kodėl mes jau 6 metus esame su jais ir rekomenduojame tai daryti kitiems.


Su saulėtais linkėjimais,

Aušra Baltrūnė
Personalo ir procesų kokybės valdymo vadovė
2015m.

UADBB "Aon Baltic"

Dėkojame CVonline.lt komandai už operatyvumą, lankstumą ir kokybiškai teikiamas paslaugas. Komandos nariai stengiasi įsigilinti į kliento poreikius ir atitinkamai teikti savo paslaugas.

 

Rūta Čekenienė
Personalo specialistė Baltijos šalims
2015m.

NepCon, UAB

Šiemet kaip ir visuomet buvo puiku, pasirinkome kandidatą, atlikome asmenybės testą ir paprašius papildomų testų, Linos (ir atrinkto kandidato) operatyvumo dėka sekančią dieną mus pasiekė rezultatai.

Pagarbiai,
Justinas Janulaitis
Direktorius
2015m.

Pontem, UAB

Su CV-Online komanda dirbame jau ne pirmus metus. Kadangi tenka naudotis ir kitų, panašias paslaugas teikiančių, tiekėjų paslaugomis, galime drąsiai teigti, jog CV-Online portalas yra puikus pagalbininkas ieškant kvalifikuotos komandos. Esame patenkinti itin patogia portalo valdymo sistema, greitu ir operatyviu aptarnaujančios vadybininkės, Oksanos Mikulskaitės, darbu. Malonu žinoti, jog Bendrovei kylantys klausimai visada bus greitai ir operatyviai sprendžiami. Tikimės malonaus bendradarbiavimo ir ateityje.

Pagarbiai,
Daiva Juonienė
Personalo skyriaus vadovė
2015m.

Acorus Calamus, UAB

Man patinka tinklapio struktūra. Peržvelgti vienos ar kitos srities skelbimus – taip pat patogu, nes matau visa pagrindinę info pirmam lange, o po to galiu atvertus skelbimą jau labiau gilintis.

Man asmeniškai tikrai labai patogu tai, kad galiu atsiųsti skelbimą Jums ir Jūs jį sugeneruojate sistemoje.
Prisipažinsiu, pačiai pildyti laukelius ar kelt info – ne visada turiu tiek laiko, tad ši paslauga tikrai labai puiki.

Pagarbiai,
Giedrė Žemulaitytė
Personalo vadovė
2015m.

POLYMARK, SIA

я перед тем, как обратиться в рекрутинговую компанию, очень скептически была настроена на положительный результат по поиску персонала в Литовской республике. Мой скепсис был еще подкреплен и знанием о сложной ситуации на рынке и в отрасли с квалифицированным персоналом. Мне, в марте 2014 года, задача найти сотрудника, да еще и на наших "специальных" условиях казалось невыполнимой.
Мне, мои коллеги по бизнесу, рекомендовали обратиться к вашим конкурентам с отличными отзывами и даже отговаривали от связи с вашей компанией по причине высокой стоимости.
После нашего первого знакомства мои сомнения потихоньку начали таять и Вы вселили в меня надежду, что не все так безнадежно как я предполагала.
Первое, что меня удивило - это количество кандидатов. Я и надеятся не могла, что Вы найдете так много желающих работать людей в нашем не легком деле.
Второе, что все кандидаты соответствовали нашим требованиям и я оценила Ваш труд на 200%. Третье, Вы предоставили нам все ресурсы по организации встреч с кандидатами и оказывали поддержку на очень достойном уровне, чему я еще раз была приятно удивлена.
Единственный минус в вашей работе, что было сложно выбрать достойнейшего из достойных - настолько каждый кандидат устраивал нас и готов был работать :-)
Наконец-то выбор был сделан и мы начали работу. Я очень надеюсь, что в нашем коллективе появилось новое сильное звено, благодаря вашему профессионализму и высокой работоспособности.
Вторая неделя работы нового сотрудника уже показала, что наш кандидат вполне справится с задачами и целеустремленно способен достигнуть высоких результатов, а мы всячески будем этому содействовать.
Я благодарна Вам за Ваш труд и понимание требований клиента, о которых не всегда можно понять из заявок и анкет, которые мы заполняем при начале сотрудничества. Тонкость чутья, отзывчивость, высокий профессиональный уровень - Ваш конёк.
Без сомнений, при поиске новых кандидатов на все должности нашей компании мы снова обратимся к Вам.

С глубоким уважением,
Nadezhda Matveeva
2014m.

AS 24 Lietuva UAB

Ačiū Jums, už kaip visada kokybišką darbą ir pagalbą išsirenkant tinkamą darbuotoją!

Pagarbiai,
Aidas Rakauskas
Direktorius
2014m.

LIETUVOS AUTOVERSLININKŲ ASOCIACIJA

Noriu asociacijos valdybos vardu padėkoti jums už kruopštų ir kokybiškai atliktą darbą, kvalifikuotai parengtus kandidatų pristatymus ir profesionalų bendravimą kandidatų atrankos laikotarpiu.
Linkiu geros sėkmės darbuose. Ateityje mielai naudosimės jūsų paslaugomis.


Su nuoširdžia pagarba
Petras Ignotas
Prezidentas
2014m.

UAB “DSP Plius”

Su CV-Online bendradarbiaujame jau keletą metų. Kai įmonei plečiantis prireikia naujų darbuotojų, mes naudojamės skelbimų talpinimo paslaugomis, esame patenkinti nesudėtinga ir patogia svetainės valdymo sistema.
Jūsų svetainės pagalba sulaukiame žymiai geresnių kandidatų nei iš anksčiau naudotų portalų.
Tikiuosi ir šiuo metu ieškant naujų darbuotojų rasime tinkamus kandidatus, nes CV sulaukėme tikrai nemažai. Ypatingai norėčiau padėkoti Oksanai Mikulskaitei, kuri yra puiki, rūpestinga, profesionali bei operatyvi darbuotoja. Ypač šiais metais buvau nustebusi, kai į mano elektroninius laiškus atsakė ir vėlai vakare, ir net savaitgaliais! Tikrai manau retai darbdaviai sutinka tokių atsidavusių, darbščių ir lojalių įmonei darbuotojų.
Bet tiek kitiems, tiek sau palinkėsiu, kuo daugiau surasti tokių darbuotojų kaip Oksana!

Pagarbiai,
Irma Spudienė
Direktorė
2014m.

UAB CHROMTECH

Rašome Jums norėdami padėkoti už operatyviai atliktą darbą - rasti, atrinkti ir pasiūlyti kandidatą administratoriaus pareigom mūsų bendrovei. Ypatingai norime padėkoti Jūsų Personalo projektų vadovei p. Linai Mikolaitienei už kvalifikuotai paruoštus pradinį atrankos klausimyną ir klausimyną potencialiems kandidatams. Jais besiremdami mes aiškiai galėjome apibūdinti kokios kvalifikacijos kandidato mes ieškome, o gavę siūlomų kandidatų sąrašą operatyviai atrinkti mums geriausiai tinkantį. Dar kartą ačiū už atliktą darbą.

Pagarbiai,
Prof., Hb. dr. Romas Šarmaitis
Valdybos pirmininkas
ir
Dr. Henrikas Samas
Generalinis direktorius
2013m.

UAB "ESURIO"

 

Situacija:

 • Klientas – pirmą kartą naudojosi CV-Online paslaugomis
 • Ieškomas darbuotojas – restorano vadovas Vilniuje.
 • Paslauga – dalinė atranka.
 • Terminas – 4 savaitės

Rezultatas -

Ačiū Jums už gerai atliktą darbą. Tikrai pateisinote mano lūkesčius ir būtinai į Jus kreipsiuosi ateityje. Linkiu Jums sėkmės.

Emil Vaisov
2013m.

UAB "Runway Kaunas"

CV-Online – kompanija, su kuria dirbame keletą metų ir kurios darbuotojų profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybe nedrįstame abejoti. Esame labai patenkinti nesudėtinga ir patogia portalo naudojimo sistema ir jos teikiamomis galimybėmis. Ačiū mus aptarnaujančiai vadybininkei Dovilei už malonų, rūpestingą bendravimą, išsamią informaciją bei greitą reagavimą į iškylančius klausimus. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis dar ne vienerius metus!

Simona Paradnikė
2013m.

UAB "BMA LT"

Esame tikrai patenkinti suteiktų paslaugų kokybe. Personalo atranka praėjo sklandžiai, o svarbiausia - CV-Online dirbančių žmonių pagalba, greitai ir efektyviai pasiekėme savo užsibrėžtus tikslus.

Deividas Švainickas
pardavimų vadovas
2012m.

UAB "ALPI Baltika"

Su CV-ONLINE bendradarbiaujame jau ketveri metai ir pusė mūsų kompanijos darbuotojų buvo atrinkta CV-Online pagalba. Mes labai džiaugiamės parinktais žmonėmis, kurie sėkmingai įsiliejo į mūsų kolektyvą.
CV-Online darbuotojai - žinantys savo darbą iki smulkmenų ir galintys patarti kai reikia priimti svarbų sprendimą.

Eimantas Šivickas
direktorius
2012m.

UAB "Damodara"

Trumpai ir dalykiškai galiu teigti, kad:

 • CV-Online personalo atrankų specialistai nepriekaištingai ir empatiškai bendrauja.
 • Efektyviai vykdo atrankas.
 • Lanksčiai reaguoja į mūsų kaip kliento poreikius, tiek kainų tiek paslaugų prasme.
 • Kai pradėjome dirbti su CV-Online, nebesvarsčiau keisti šių paslaugų teikėjo.
Sėkmės Jūsų įmonei!

 

Gediminas Melieška
direktorius
2012m.

UADBB "Aon Baltic"

Pastaruosius keletą metų su CV-Online turėti personalo atrankos projektai buvo atliekami profesionaliai ir kruopščiai įsiklausant į mūsų poreikius ir kitas svarbias atskirai išsakomas aplinkybes, todėl esame patenkinti tais rezultatais, kuriuos gavome. Ypatingą padėką norėčiau pareikšti personalo atrankų projektų vadovei Linai Mikolaitienei, kurios pateikta išsami informacija ir kompetetingos rekomendacijos padėjo mums priimti teisingus sprendimus kelių atrenkamų darbuotojų atžvilgiu.

Giedrius Kazlauskas
Generalinis direktorius
2012m.

UAB "Monetų namai"

Likau patenkinta teikiamomis CV-Online personalo atrankos paslaugomis. Operatyvumas ir nuolat teikiama informacija apie proceso eigą buvo labai naudingi. Jūsų paslaugomis naudočiausi dar kartą.

Lina Konovalovė
Marketingo vadovė Baltijos šalims
2012m.

Alma littera įmonių grupė

Alma litera įmonių grupė su CV-Online bendradarbiauja jau daugelį metų. Pasitikime šiuo portalu kaip sutraukiančiu tinkamų kompetencijų darbuotojus. Kadangi jau daugelį metu bendraujame su Jumis p. Zita, tai man CV-Online ir esate Jūs : ) Žinau, kad galiu Jumis pasitikėti, kad iškilus nesklandumams imsitės operatyviai ir atsakingai spręsti. Tai mums labai svarbu. Ačiū.

Jurga Rubčinskienė
Personalo projektų vadovė
2012m.

UAB "Koncernas Vikonda"

CV-Online - patikima, lanksti ir puikiai dirbanti su klientais kompanija. Esu labai dėkinga Dianai, ji visada dėmesinga, šiltai bendraujanti ir padedanti greitai spręsti iškylančius klausimus. Sėkmingų darbų jums ir tolesnio puikaus bendradarbiavimo.

Virginija Ragauskienė
Personalo direktorė
2012m.

UAB "ICECO"

Su CV-Online bendraujame jau antri metai, nuo pat mūsų įmonės įkūrimo 2011 m. Per šį laikotarpį mums teko plėstis ir formuoti naują įmonės kolektyvą, todėl Jūsų teikiamos paslaugos buvo labai naudingos. Norime padėkoti už sėkmingą bendradarbiavimą, mums skiriamą dėmesį. CV-Online konsultantai iškilusius klausimus sprendžia greitai ir profesionaliai. Tikiuosi, kad toliau sėkmingai dirbsime kartu, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Inga Bieliūnaitė
Personalo ir juridinio skyriaus vadovė
2012m.

UAB "DOMINARI"

Naudojamės neriboto darbo skelbimų talpinimo CV-Online puslapyje ir CV duomenų bazės paslauga. Esame besiplečianti, pakankamai jauna įmonė, todėl mūsų kolektyvui labai reikalingi stiprūs komandos nariai, o CV–Online puikiai pasitarnauja stiprios komandos sukūrimui. Ačiū vadybininkei Dianai ir verslo plėtros vadovei Danguolei už šiltą bendravimą ir pagalbą visais rūpimais klausimais. Sekmės Jums ir tikimės tolimesnio abipusio bendradarbiavimo!

Ruslanas Mikolaitis
Vykdantysis direktorius
2012m.

UAB "Ost-West Cargo Baltic"

Norėčiau Jums padėkoti už tikrai gerai atliekamą darbą ir malonų bendradarbiavimą. Kartu mes jau porą metų, tad galime pasakyti, kad visą tą laiką mūsų problemų sprendimui buvo skiriama pakankamai daug dėmesio. Nė kart nereikėjo piktintis ar raginti, o priešingai visada pasidomėdavot kaip mums sekasi pusiaukelėje ir baigus atranką. Visi iškilę klausimai buvo sprendžiami dalykiškai, greitai ir kompetetingai.Pabaigai norėčiau pasakyti, kad ateityje (esant poreikiui) mielai vėl kreipsimės į Jus.

Virginijus Pilipavičius
direktorius
2012m.

UAB "Big Star Distribution"

Bendradarbiaujame su CV-Online beveik nuo pat mūsų kompanijos įkūrimo (2009m.). Naudojamės CV-Online darbo skelbimų talpinimo, darbuotojų atrankų rengimo paslaugomis. Esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe ir aptarnavimu. Ypatingai norėčiau paminėti sėkmingą įmonės padalinio vadovo paieška 2011m., kuriai vadovavo gerbiamoji Lina Mikolaitienė. Dirbant su CV-Online esame užtikrinti, kad norimas rezultatas visada bus pasiektas.

Miroslav Filipovič
direktorius
2012m.

SIA "FORANS"

Noriu Jums, Lina, išreikšti padėką už pagalbą ir palaikymą. Pastarasis mūsų bendras projektas dėl personalo paieškos Estijoje, dar kartą patvirtino Jūsų kompetenciją ir profesionalumą. Prieš keletą metų mes padarėme teisingą sprendimą pasirinkdami Jus kaip partnerį. Dėkojame už kokybišką aptarnavimą!

Andrey Demchenko
Pardavimų vadovas Baltijos šalyse
2012m.

UAB "AKROPOLIS LT"

Su CV-Online bendradarbiaujame jau penkerius metus. Esame savo verslo lyderiai, mūsų įmonė valdo didžiausius šalies prekybos ir pramogų centrus, todėl ieškome pačių geriausių darbuotojų, o renkantis partnerius vertiname ir jų teikiamas paslaugas, ir požiūrį į klientus. Plati duomenų bazė, personalo profesionalumas, geri klientų atsiliepimai – yra priežastys, dėl kurių pasirinkome partnerystę su CV-Online.

Naudojamės CV-Online darbo skelbimų talpinimo, CV duomenų bazės, darbuotojų atrankų rengimo paslaugomis. Patogi portalo sistema, didelis potencialių darbuotojų pasirinkimas, paslaugūs ir profesionalūs CV-Online vadybininkai padeda mums siekti savo tikslų ir atrinkti geriausius darbuotojus.

Rasa Toleikienė
Personalo vadybininkė
2012m.

UAB "Sostena"

Džiaugiamės bendradarbiavimu su CV-Online kompanija. Jūsų populiarumas, informatyvumas, lankstumas, operatyvumas padeda mums sėkmingai atsirinkti tinkamus komandos narius. Malonu turėti tokį partnerį.

Asta Krikščiukienė
administratorė
2012m.

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

“ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas“ jau penketą metų nuolat naudojasi „CV-Online LT" teikiamomis paslaugomis. Mes esam patenkinti šia partneryste ir dėkingi už Jūsų profesionalumą bei laiku atliktas paslaugas personalo paieškoje ir atrankoje. Su Jūsų pagalba mūsų kolektyvą papildė daug šaunių ir stiprių komandos narių. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ir toliau.

Lina Eidukaitienė
Personalo vyr. vadybininkė
2012m.

UAB "Trukmė"

Esame patenkinti CV-Online personalo atrankos paslauga, jūsų internetinio puslapio ir kolektyvo pagalba greitai suradome tinkamą darbuotoją. Dėkojame vadybininkei už nepaprastai taktišką bendravimą ir išsamias konsultacijas. Linkime sėkmės tolimesnėje jūsų veikloje!

Audrius Grigonis
Komercijos direktorius
2012m.

UAB "Vilniaus Narutis"

CV-Online klientais esame ne vienerius metus. Imponuoja aukšta aptarnavimo kokybė, lankstumas ir operatyvumas. Esame patenkinti bendradarbiavimu mus kuruojančios pardavimų vadybininkės Dianos Adlytės profesionalumo dėka.

Nijolija Pečiulytė
Biuro vadybininkė
2012m.

UAB "BPC Travel"

Pradėję bendradarbiauti su CV-Online įsitikinome įmonės aukšta aptarnavimo kokybe, lankstumu, operatyvumu.

Nuolat gauname informaciją apie situaciją rinkoje bei patarimą dėl tinkamos paslaugos.

Taupome laiką todėl - turime 1 partnerį dėl visų klausimų susijusių su personalu.

Drąsiai galime rekomenduoti CV-Online kaip patikimą partnerį.

Gvidas Aukštuolis
Generalinis direktorius
2012m.

UAB "GREEN LINE BALTIC"

Apie Jūsų, Lina, darbą galiu pasakyti tik iš labai geros pusės. Jūs esate profesionali, atsakinga, įsiklausanti į kliento poreikius, kruopšti, punktuali ir labai gera savo srities specialistė. Jūsų darbą vertinu tik pačiais geriausiais vertinimais :).

Linkiu Jums SĖKMĖS :)

Jūratė Radzevičiūtė
Direktorė
2012m.

AB “Umega”

Naudojamės UAB "CV-Online LT" teikiamomis darbo skelbimų ir CV duomenų bazės paslaugomis jau ne vienerius metus. Pasirinkome šią kompaniją dėl patrauklios kainos, malonaus bendravimo.

Malonus, greitas, kokybiškas vadybininkės aptarnavimas, operatyviai reaguoja į prašymus, nuolat informuoja apie akcijas, naujoves.

Sėkmės Jūsų versle:)

Danguolė Krikščiūnienė
Personalo vadovė
2012m.

UAB “Šiaulių plento grupė”

Smagu, kai gauni gerokai daugiau, nei tikiesi. Šie pagrindiniai aspektai ir lydi mūsų bendradarbiavimą su cvonline.lt: smagus darbas ir konstruktyvus, kūrybiškas, įžvalgus bendravimas. cvonline.lt savo siūlomomis paslaugomis ir empatiška profesionalių darbuotojų įžvalga visuomet kokybiškai atliepia mūsų poreikius. Su cvonline.lt dirbti smagu!

Deimantė Laumytė
Personalo direktorė
2012m.

UADB „Seesam Lietuva“

Naudojamės UAB „CV-Online LT“ teikiamomis darbo skelbimų publikavimo ir CV duomenų bazės paslaugomis jau antrus metus. Pasirinkome šią kompaniją dėl patrauklios kainos ir mūsų lūkesčius atitikusio pasiūlymo. Kokybiškas, malonus ir greitas mūsų kompaniją kuruojančios CV-Online vadybininkės aptarnavimas ir sugebėjimas rasti geriausią sprendimą – būtent tai, ko mums reikia.

UADB „Seesam Lietuva“ vardu
personalo vadybininkė Inga Bumbulytė
2011m.

UAB „ARVI“ ir ko

Ieškodami darbuotojų CV-Online darbo skelbimų publikavimo paslauga naudojamės jau ketvirtus metus. CV-Online pasirinkome dėl didelio www.cvonline.lt lankytojų srauto, patogumo naudojantis paslaugomis ir operatyvaus vadybininkų darbo.

Smagu su Jumis dirbti!
UAB „ARVI“ ir ko vardu

Personalo direktorė Nijolė Daukšienė
2011m.

 

Doros prekyba, UAB

Nuo įmonės įsteigimo naudojamės CV-Online darbo skelbimų talpinimo internete paslaugomis. Pasirinkome CV-Online dėl žinomumo Lietuvos rinkoje, ir esame labai patenkinti bendradarbiavimu. Labai imponuoja greitas aptarnavimas, lankstumas ir aišku geri personalo paieškos rezultatai. Nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės, ir toliau tikiuosi abipusiai naudingo bendradarbiavimo!

Pagarbiai,
direktorius
Mantas Žilinskas
2011m.

UAB „Topo grupė“

Šiuo metu naudojamės neriboto darbo skelbimų talpinimo CV-Online puslapyje ir CV duomenų bazės paslauga. Klientais esame ne pirmi metai. Su nedidele pertrauka bendradarbiaujame jau daugiau nei 4 metai. Šios įmonės ir portalo pasirinkimą nulėmė žinomas šios kompanijos vardas rinkoje, patikimumas, dėmesys klientui, patogi sistema, plati kandidatų duomenų bazė. Tikrai nemažai gerų savo darbuotojų suradome šio portalo dėka. Renkantis paslaugos teikėją mums buvo svarbi ne tik kaina, bet ir įvaizdis, žinomumas. Esame didelė ir žinoma įmonė, turinti savo padalinius visoje Lietuvoje, todėl talpindami savo darbo skelbimus siekiame išlaikyti tam tikrą lygį, pasiekti kuo platesnį potencialių kandidatų ratą. Norime žinoti, kad mūsų skelbimus matys ir jais domėsis visoje Lietuvoje, o gal net ir užsienyje. CV-Online šiuo atveju mums tiko labiausiai.

Paslaugų pasirinkimą tiesiogiai padiktavo mūsų poreikiai: ieškoti geriausių darbuotojų į mūsų įmonėse esančias darbo vietas. Labiausiai mums patinka tai, kad CV-Online visada stengiasi atsižvelgti į mūsų poreikius ir norus, visada mielai padeda ir pataria. Žiūrint iš praktinės pusės, sistema yra patogi vartotojui, suteikta nemažai galimybių greitai ir patogiai patalpinti darbo skelbimą, stebėti ir analizuoti kandidatavimo istoriją, ieškoti tinkamų kandidatų pagal įvairius paieškos parametrus ir pan. Bendradarbiaujame su Oksana. Apie jos darbą ir dėmesį klientui galiu atsiliepti tik geriausiai žodžiais. Visada operatyviai reaguojama į prašymus, nuolat esame informuojami apie įvairias naujienas, akcijas, pasikeitimus. Turėdami klausimų net neabejojame, kad į juos greitai gausime atsakymus. Dėmesys klientui šiais laikas yra vienas iš svarbiausių dalykų. Ši įmonė, manau, tai suvokia ir dėl savo klientų labai stengiasi. Noriu palinkėti, kad ši kompanija ir toliau išlaikytų aukštą savo paslaugų teikimo lygį, nuolat džiugintų savo klientus dėmesiu ir neprarastų savo lankstumo :)

Jekaterina Šukytė
Personalo projektų vadovė
2011m.

TELE2, UAB

CV-Online paslaugomis naudojamės jau daugiau nei 5 metus. Pagrindinės paslaugos – darbo skelbimų talpinimas bei kandidatų paieška CV duomenų bazėje. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį esame paskelbę daugiau nei 50 darbo skelbimų. CV-Online paslaugas pasirinkome dėl to, kad šis internetinis portalas yra populiarus ir prieinamas visiems darbo ieškantiems kandidatams. Taip pat patinka gera paslaugų kokybė ir prieinama kaina, neribotas darbo skelbimų skaičius, kurį galime talpinti. Kadangi portale yra suteikiama galimybė talpinti savo individualaus formato skelbimus, galime savo įmonę ir darbo pasiūlymą pateikti mums priimtinu būdu ir stiliumi išlaikant vieningą įmonės marketingo koncepciją.

Su mumis bendraujanti CV-Online vadybininkė Oksana Mikulskaitė yra puiki konsultantė visais klausimais susijusiais su darbuotojų paieška per CV-Online portalą. Oksana greitai reaguoja į situaciją, laiku ir operatyviai patalpina atsiunčiamus skelbimus, išsprendžia visus iškylančius klausimus. Taip pat naujienlaiškiu esame informuojami apie CV-Online galimybes bei papildomas paslaugas, kas būna aktualu ieškant naujų kanalų darbuotojų paieškai.

TELE2, UAB vardu

Sigita Juknevičiūtė
Personalo vadybininkė
2011m.

Išsakykite savo nuomonę ir pastabas apie CV-Online paslaugas