CV-Online paslaugos

„CV-Online“– tai ne tik internetinis darbo skelbimų portalas, bet ir patikimas paslaugų teikėjas, kuris siekia tapti geriausiu partneriu tiek darbdaviams, tiek darbo ieškantiems asmenims ar investuotojams.

Dėl paslaugos užsakymo susisiekite su Jus aptarnaujančiu vadybininku, el.paštu pardavimai@cvonline.lt arba Tel. (8-5) 2715155.

DARBO SKELBIMAI

Darbo skelbimo publikavimas „CV-Online“ tinklapyje yra viena iš populiariausių ir efektyviausių „CV-Online“ teikiamų paslaugų. Trumpiausias skelbimo publikavimo laikotarpis – 2 savaitės. Užtikrinkite darbo pasiūlymo matomumą, pasinaudokite papildomais sprendimais pvz. skelbimas Premium sąraše, Savaitės darbo pasiūlymuose ir kt.


Daugiau informacijos >

Užsakyti

CV PAIEŠKA

Naudokitės CV paieška „CV-Online“ duomenų bazėje, kurioje yra virš 190 000 CV. Skirkite šiek tiek laiko geriausiai Jūsų poreikius atitinkančio kandidato paieškai ir pateikite savo darbo pasiūlymą.


Daugiau informacijos >

Užsakyti

PAPILDOMA DARBDAVIO / SKELBIMO REKLAMA

Pristatykite savo įmonę – palengvinkite kandidatų apsisprendimą. Darbdavio įvaizdžio formavimas skatina potencialių darbuotojų susidomėjimą ir esamų darbuotojų įsitraukimą, taip pat didina organizacijos žmogiškųjų išteklių efektyvumą. Patrauklesnės organizacijos sulaukia daugiau kandidatų ir gali pasirinkti geriausią iš geriausiųjų, o tai leidžia ne tik lengviau įveikti sudėtingą situaciją darbo rinkoje, bet ir įgyti konkurencinį pranašumą. Pradėkite kurti savo įmonės kaip patrauklaus darbdavio įvaizdį jau šiandien.

Užsakyti

PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

„CV-Online“ patyrusių specialistų pagalba raskite geriausius darbuotojus. „CV-Online“ siūlo dalinę arba pilną personalo atranką, taip pat personalo paieškos ir atrankos paslaugas užsienyje.

Kaina priklauso nuo pareigų ir atrankos tipo

Užsakyti

ATLYGINIMŲ TYRIMAS

Šis tyrimas atsako į svarbius klausimus, susijusius su atlyginimais. Ar įmonės siūlomas atlyginimas yra tikrai konkurencingas? Kiek ieškomas specialistas uždirba kitose įmonėse? Gal vertėtų nurodyti atlyginimą darbo skelbime, nes jis aukštesnis už rinkoje esantį vidurkį? Kokio dydžio priedai mokami specialistams kitose įmonėse?


Daugiau informacijos >

Užsakyti

TESTAI

Abejojate kurį kandidatą pasirinkti? Norite patikrinti darbuotojų motyvaciją, atsparumą stresui, vadovavimo gebėjimus ar asmenines savybes? O galbūt norite daugiau žinių apie save patį? Norite išsiaiškinti, kokiam darbui esate labiausiai tinkamas? Kokios Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės? Ar turite lyderio savybių? Mūsų personalo atrankų specialistai gali Jums padėti.

Užsakyti