CV-Online paslaugos

DARBO SKELBIMAI

Darbo skelbimo publikavimas CV-Online tinklapyje yra viena iš efektyviausių, paprasčiausių ir pigiausių mūsų teikiamų paslaugų. Trumpiausias skelbimo publikavimo laikas – 2 savaitės. Pasinaudokite papildomais sprendimais pvz. skelbimas Premium sąraše, Savaitės darbo pasiūlymuose, reklaminis skydelis ir t.t.

Užsakyti

Kaina nuo 110 Eur

Daugiau informacijos

Klientų atsiliepimai

DARBO SKELBIMAI + SOCIALINIAI TINKLAI

Pritraukite daugiau kandidatų - darbo skelbimus publikuokite populiariausiame Baltijos šalyse karjeros portale CV-Online ir CV-Online FB profilyje.

Užsakyti

Kaina nuo 140 Eur

Daugiau informacijos

DARBO PASIŪLYMO IŠSIUNTIMAS EL.PAŠTU

Jūsų darbo pasiūlymą išsiųsime el.paštu jūsų reikalavimus atitinkantiems CV-Online duomenų bazėje esantiems kandidatams. Šia paslauga gali naudotis visi darbdaviai talpinantys darbo skelbimą/us www.cvonline.lt

Užsakyti

Kaina nuo 58 Eur

Daugiau informacijos

PAPILDOMA DARBO SKELBIMO AR ĮMONĖS REKLAMA

Iškelkite savo darbo pasiūlymą į skelbimų sąrašo viršų, paryškinkite. PREMIUM SĄRAŠAS - greitam rezultatui.

Užsakyti

Kaina nuo 100 Eur

Daugiau informacijos

CV PAIEŠKA

Naudokitės tiksliausia CV paieška CV-Online duomenų bazėje, kurioje yra virš 190 000 CV. Jums tereikia skirti šiek tiek laiko, pagal kriterijus išsirinkti Jums tinkančių kandidatų CV ir pateikti jiems savo darbo pasiūlymą.

Užsakyti

Kaina nuo 100 Eur

Išbandykite CV duomenų bazę

Daugiau informacijos

Klientų atsiliepimai

VERSLO PAKETAI: DARBO SKELBIMAI + CV PAIEŠKA

Esant pastoviam naujų darbuotojų poreikiui siūlome įsigyti ilgalaikius paslaugų paketus. CV-Online paslaugų paketai darbdaviams leidžia talpinti neribotą darbo skelbimų skaičių (ar kitą sutartą kiekį) ir naudotis CV duomenų baze.

Užsakyti

 

Kaina nuo 240 Eur

Daugiau informacijos

Klientų atsiliepimai

PERSONALO PAIEŠKA UŽSIENYJE

Jei ketinate įdarbinti užsienyje (Baltijos šalyse, Europoje ar pasaulyje) ar norite pritraukti kandidatų iš užsienio darbui Lietuvoje, CV-Online Jums padės.

Užsakyti

Kaina nuo 290 Eur

Daugiau informacijos

PERSONALO ATRANKA

CV-Online gali pasiūlyti dalinę arba pilną personalo atranką, o tai reiškia, kad mes pasirūpinsime dalimi arba pilnu personalo paieškos-atrankos procesu. Dalinės atrankos metu atrankų specialistas parenka labiausiai tinkamus kandidatus. Pilnos atrankos metu atlieka išsamų geriausių kandidatų įvertinimą ir pristato pačius geriausius kandidatus.

Užsakyti

Kaina priklauso nuo pareigų

Klientų atsiliepimai

Dalinė atranka
Pilna atranka

TESTAI

Abejojate kurį kandidatą pasirinkti? Norite patikrinti darbuotojų motyvaciją, atsparumą stresui, vadovavimo gebėjimus ar asmenines savybes? Siūlome Jums pasinaudoti TRIPOD testais.

Kiti testai:

Užsakyti

 

Daugiau informacijos

ATLYGINIMŲ TYRIMAS

Neretai ieškant darbuotojo įmonės susiduria su klausimais – ar mūsų siūlomas atlyginimas yra tikrai konkurencingas? Kiek uždirba mūsų ieškomas specialistas kitose įmonėse? Gal mums verta nurodyti atlyginimą darbo skelbime, nes jis aukštesnis už rinkoje esantį vidurkį?

Į šiuos klausimus atsakys – ATLYGINIMŲ TYRIMAS!  

Užsakyti

Kaina nuo 49 Eur/pozicija

Daugiau informacijos

REKLAMINIAI SKYDELIAI

Didžioji dalis www.cvonline.lt tinklapio lankytojų yra: 25-44 metų amžiaus; su aukštuoju išsilavinimu; specialistai, techniniai darbuotojai, vidutinio/aukštesnio lygio vadovai; iš visos Lietuvos. Tai puiki auditorija jūsų įmonei, produktui ar paslaugai pristatyti.

Užsakyti

Kaina nuo 1,8 Eur

Daugiau informacijos

Klientų atsiliepimai

CV-Online pardavimų vadybininkai

  • padės Jums išsirinkti Jūsų poreikius personalui atitinkančią/-ias paslaugą/-as
  • atsakys į Jums rūpimus klausimus apie teikiamas paslaugas.
Kreipkitės jau dabar!

arba susisiekite su Jus aptarnaujančiu vadybininku.