PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (EKSPORTUI)

Vilnius
Paskelbta: 2018.04.24 Kandidatuoti iki: 2018.05.25

„CVO Recruitment" – tarptautinė personalo atrankos įmonė, profesionaliai vykdanti specialistų ir vadovų paieškas, aktyviai veikianti Centrinėje ir Rytų Europoje. Lietuvoje sėkmingai veikiame jau 15 metų ir turime daug progų pasidžiaugti savo klientų ir kandidatų sėkme. Mūsų išskirtinis bruožas – specializacija Pardavimų ir Rinkodaros, Technologijų/Inžinerijos bei Finansų aukštos kvalifikacijos specialistų ir vadovų atrankose. Daugiau darbo pasiūlymų rasite www.cvo.lt

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti ir ilgametę patirtį sukaupusi privataus kapitalo metalo apdirbimo įmonė. Bendrovė orientuojasi į tris pagrindines metalo apdirbimo veiklas: štampavimą, surinkimą-suvirinimą ir mechaninį apdirbimą. 90 procentų gaminamos produkcijos eksportuojama į 20 pasaulio šalių: Daniją, Estiją, Latviją, Prancūziją, Suomiją, Švediją, Olandiją, Ukrainą, Vokietiją ir kt.

Darbo aprašymas:

  • Klientų portfelio valdymas: naujų klientų paieška ir santykių palaikymas bei vystymas su esamais klientais Lietuvoje ir Europoje (didžioji dalis);
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas su potencialiais užsakovais;
  • Produktų krepšelio (tvirtinimo, štampavimo detalės) valdymas ir asortimento formavimas;
  • Savalaikis užsakymų perdavimas gamybai bei vykdymo koordinavimas;
  • Tikslinės rinkos poreikių analizė;

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis B2B pardavimų srityje (gamybos ar paslaugų sektoriuje – privalumas);
  • Gebėjimas suprasti brėžinius (privalumas);
  • Metalo apdirbimo proceso supratimas, gebėjimas pristayti valdomą produktų krepšelį;
  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykį su klientais;
  • Orientacija į rezultatą, atvirumas idėjoms, puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;

Mes siūlome:

  • Iššūkius ir galimybę tobulėti augančioje kompanijoje;
  • Dinamišką ir tarptautinę aplinką, dirbant su eksporto rinkomis;
  • Konkurencingą atlygį ir patrauklias darbo sąlygas;

Norėdami kandidatuoti, prašome užpildyti:

Prisijungti