PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Maišiagala
Paskelbta: 2018.03.23 Kandidatuoti iki: 2018.04.10

Hörmann koncernas – tai nuolat besiplečianti tarptautinė įmonių grupė, kuri valdo daugiau kaip 20 vartų, durų bei rampų įrangos gamyklų Europoje ir visame pasaulyje. Nuo pat pradžių ir iki šiol Hörmann įmonė yra valdoma jos įkūrėjo įpėdinių ir garsėja kaip vienas didžiausiu šeimos verslų pasaulyje, sukūręs daugiau kaip 6000 darbo vietų. Koncerno, kurio prekybos tinklas apima 80 pasaulio šalių metinės pajamos viršija 1 mlrd. EUR. Bendrovės klientai - įvairiuose sektoriuose veikiančios įmonės ir institucijos: pramonė, logistika, energetika, laivų ir oro uostai, taip pat ir privatūs klientai.

 Hormann Baltic Lietuvoje sėkmingai veikia jau 16-ka metų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir kviečia prisijungti

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

Hörmann gaminamų, vienos iš prekių grupių – techninių durų – pardavimų proceso organizavimas. Pardavimų procesas apima kontakto su klientu užmezgimą, poreikio išsiaiškinimą, pasiūlymo, bei sąmatos paskaičiavimą ir pateikimą, projekto tinkamą įgyvendinimą. Didžioji dalis pardavimų vyksta per partnerius, todėl labai svarbus yra kontakto palaikymas su distributoriais. Darbo regionas apima visą Lietuvos teritoriją.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina – techninis/inžinerinis);
  • produktų (didelis privalumas techninės pakraipos produktų) pardavimo patirtis;
  • projektų valdymo patirtis (privalumas);
  • rusų, ir anglų kalbos žinios (visa įmonės vidinė dokumentacija ir komunikacija su gamyklomis vyksta anglų kalba. Mokymai gamyklose – rusų kalba (Hormann Batic apima Latviją ir Kaliningrado sritį, taip pat didelė dalis distributorių kalba tik rusų kalba);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • organizuotumas, savarankiškumas ir atkaklumas; 
  • B vairuotojo kategorija (klientų lankymas visoje Lietuvoje).

Mes Jums siūlome:

Darbą pažangioje tarptautinėje kompanijoje, kurioje dirba draugiškas bei šaunus kolektyvas, papildomą motyvacinį paketą ir šiuolaikiškai įrengtą darbo vietą, bei visas darbui reikalingas atlikti priemones.

Hörmann biuras yra Maišiagaloje, Vilniaus raj. (25 km nuo Vilniaus).

Konfidencialumą garantuojame.

 

 

Norėdami kandidatuoti, prašome užpildyti:

Prisijungti