117
Eksploatacijos vadovas (-ė)
UAB "Vilniaus apšvietimas"

Darbo pobūdis:

  • Planuoti ir organizuoti miesto apšvietimo ir pavaldžių tarnybų veiklą.
  • Rengti pavaldžių tarnybų veiklos planus bei kontroliuoti jų įgyvendinimą.
  • Užtikrinti tinkamą darbų ir užsakymų planavimą ir kontrolę.
  • Analizuoti, teikti rekomendacijas ir siūlymus pavaldžių tarnybų veiklos efektyvumui gerinti.
  • Bendradarbiauti su užsakovais ir partneriais, vykdant apšvietimo tinklo įrengimo projektus.
  • Organizuoti pasitarimus, dalyvauti apšvietimo tinklo tikrinimo komisijų veiklose.

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis išsilavinimas.
  • Ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtis.
  • Elektros įrenginių priežiūros ir remonto specifikos išmanymas.
  • Gebėjimas skaityti elektros įrenginių schemas, techninę dokumentaciją ir projektus.
  • Gebėjimas spręsti kylančias problemas, nusiteikimas inicijuoti bei įgyvendinti pokyčius.
  • Geri darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje ir jai vadovauti.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office).

Privalumai:

  • AK kvalifikacijos pažymėjimas.
  • Ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo ir(ar) ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pažymėjimas (atestatas).
  • Anglų kalbos žinios.
  • Mokėjimas dirbti Sistela, Dialux ar kitomis panašiomis programomis.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas, prisidėti prie Vilniaus m. apšvietimo tinklo plėtros ir modernizavimo.
  • Metinį piniginį priedą, priklausantį nuo įmonės ir individualių tikslų pasiekimo.
  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.
  • Galimybė dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu.
Monthly gross salaryGross/mo  € 3400 - 3800

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Elektrinės g.1, Vilnius
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Lithuanian
Contact person
Personalas Personalas
861000419

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.