237
Naudotų automobilių pardavėjas-konsultantas (-ė)
Tokvila, UAB

Darbo aprašymas

• Klientų aptarnavimas vadovaujantis Toyota pardavimo procesu,
• Naujų klientų paieška, poreikių išsiaiškinimas, konsultavimas,
• Ryšių su esamais klientais palaikymas,
• Pardavimo dokumentų (pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų) ruošimas, valdymas.

Reikalavimai

• Darbo patirtis pardavimų ir klientų aptarnavimo srityse,
• Aukštasis išsilavinimas,
• Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai,
• Automobilių rinkos išmanymas (būtų privalumas),
• Gerai mokėti anglų ir rusų kalbas,
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
• Vairuotojo pažymėjimas,
• Pirmenybė teikiama turintiems pardavimų patirties su kitais prekiniais ženklais.

Asmeninės savybės

• Orientacija į rezultatą
• Aktyvumas
• Atsakingas savarankiškumas
• Pozityvumas

Siūlome

• Galimybių ir iššūkių kupiną darbą aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje,
• Galimybes realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą,
• Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.

Monthly gross salaryGross/mo  € 3300

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Savanorių pr. 274

Time of work

  • Full-time with shifts

Languages

  •  English
  •  Russian
Contact person
Tokvila Personalas

UAB Tokvila yra didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA, pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje veikiantis dviejuose centruose Vilniuje: Žalgirio 122 bei naujame 11 000 kv.m centre Savanorių 274.
Mūsų kolektyvas tapo pirmuoju TOYOTA centru, apdovanotu Toyota Ichiban ženklu už Geriausią Toyota klientų aptarnavimą Lietuvoje". Tai yra didžiausias apdovanojimas, kurį gauna tik aukščiausio lygio aptarnavimą teikiančios TOYOTA atstovybės Europoje. Šį apdovanojimą pelnėme 2010, 2013, 2014, 2015, 2020, 2021 bei 2022 metais. Tai itin vertingas apdovanojimas, patvirtinantis, kad tarp Toyota atstovybių Baltijos šalyse esame patys geriausi.

Company websitehttp://www.tokvila.lt

Similar job ads:

Šiaurės Lietuvos Klientų aptarnavimo centro Šiaulių padalinio specialistė (-as)
Regitra, VĮ
Šiauliai
€ 1290 – 1450
Deadline: 2024.05.25
PARDAVIMO VADYBININKO darbui su statybinėmis bendrovėmis ir statybų meistrais.
Inexpro, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3500
Deadline: 2024.05.05
Sales Specialist
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1350 – 1900
Deadline: 2024.04.30
Pardavimų vadybininkas -ė
Koderus, UAB
Vilnius
€ 2454.99
Deadline: 2024.04.28
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) | I-V, 08:00-17:00 VAL.
BIURO
Šiauliai
€ 3000 – 3100
Deadline: 2024.05.11
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140