109
Eksporto vadybininkė (-as) Čekijos rinkai
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Klientų aptarnavimas čekų kalba;
  • Atsakymai į klientų užklausas čekų kalba elektroniniu paštu ir telefonu;
  • Klientų užklausų paskirstymas atsakingiems asmenims;
  • Nuolatinis techninės duomenų bazės atnaujinimas ir informacijos rinkimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Puikios čekų kalbos žinios raštu, žodžiu;
  • Geros anglų ar rusų kalbos žinios;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Kūrybiškumas, derybiniai gebėjimai.

Įmonė siūlo:

  • Karjeros, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • Draugišką ir ambicingą kolektyvą;
  • Sutvarkytą ir puikiai veikiantį darbo procesą;
  • Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijų darbo užmokestį (atskaičius mokesčius) nuo 1000 iki 2000 €.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1544 - 3305

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Czech
Contact person
Asta Tatariūnienė .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - elektros įrangos, pramonės automatikos komponentų tiekėjai ir el.parduotuvių vystytojai, prekybininkei Amazon ir eBay platformose, dirbančiai su žinomiausiais ir didžiausiais rinkoje gamintojais, šiuo metu ieškoma (-as) Eksporto vadybininkė (-as) Čekijos rinkai.