1169
Gineda ES, UAB
Transporto vadybininkas

UAB GINEDA ES tarptautinių pervežimų įmonė, sėkmingai vystanti savo veiklą Vakarų Europoje

Darbo pobūdis:

  • Transporto ir krovinių judėjimo kontrolė;
  • Krovinių pervežimų organizavimas ir maršrutų sudarymas;
  • Pervežimo dokumentų administravimas;
  • Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas, jų poreikių analizė ir tinkamų sprendimų priėmimas;
  • Bendravimas su klientais sprendžiant kasdienes problemas;
  • Krovinių paieška.

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • Bent 1-2 metų patirtis logistikos srityje;
  • Puikios rusų ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas dirbti aktyvioje ir dinamiškoje aplinkoje, operatyviai reaguoti ir spręsti problemas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir polinkis į naujų technologijų naudojimą.

Mes Jums siūlome:

  • Konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo kompetencijų ir pasiektų rezultatų;
  • Draugišką kolektyvą ir kolegų palaikymą adaptacijos metu ir po jo;
  • Modernų ofisą ir šiuolaikinius darbo įrankius.

Darbo vieta: Marijampolė
Darbo pradžia: 8:00-17:00
Darbo užmokestis (bruto): 2000-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų,
bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu
kandidatu metu.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką Siųsti savo CV ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 3300

Additional information:  Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu.

Location

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
  •  Russian
Contact person
HR .

Similar job ads:

KOMERCIJOS VADYBININKAS (-Ė)
UAB, AG Seafood Lithuania
Kaunas
€ 1900 – 2900
Deadline: 2024.06.05
Senior lawyer
Nomad Law, UAB
Vilnius
€ 4132.24 – 5785.12
Deadline: 2024.05.24
Jaunesnysis ekonomistas (-ė)
Rödl & Partner, UAB
Vilnius
€ 950 – 1750
Deadline: 2024.05.25
Buhalteris/ -ė su vokiečių k. žiniomis
Lietuvos biuro komandos asistentė /-as (su vokiečių k. žiniomis)
SANDĖLIO PAMAINOS KOORDINATORIUS (-Ė)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2200