403
Mokytoja (-as) paauglių vasaros stovyklose dronų tema
VšĮ Robotikos mokykla

Robotikos mokykla, siūlanti novatoriškas STEAM mokymo programas vaikams ir paaugliams, ieško kūrybingų ir energingų mokytojų darbui vasaros stovyklose liepos-rugpjūčio mėn. su galimybe pratęsti darbą naujais mokslo metais.
Suteikiame medžiagą ir padedame pasiruošti.
Taip pat ieškome mokytojų elektronikos ir 3D kūrybos temomis jaunesniems vaikams.

Darbo aprašymas:
  • Vystyti ir įgyvendinti užsiėmimus pagal stovyklos temą.
  • Organizuoti ir vadovauti mokymo veikloms, užtikrinant saugią ir įtraukiančią aplinką.
  • Bendrauti su tėvais ir atsakyti į jų klausimus susijusius su vaikų pažanga.

Reikalavimai kandidatams:
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina pedagoginis arba techninis), gali būti dar studijuojantis kandidatas.
  • Patirtis su dronų pilotavimu.
  • Privalumas - patirtis dirbant su vaikais ar paaugliais, pageidautina neformaliojo švietimo srityje.
  • Gebėjimas aiškiai ir suprantamai perteikti sudėtingą informaciją jaunajai auditorijai.
  • Kūrybiškumas, pozityvumas, atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Siūlome:
  • Dinamišką ir įdomų darbą jaunatviškoje, kūrybingoje aplinkoje.
  • 500 Eur už pamainą + 300 Eur už pasiruošimą stovyklai. Darbas pagal Individualią veiklą. Atlyginimas gali būti koreguojamas priklausomai nuo turimos patirties.
  • Galimybę tobulėti ir dalintis žiniomis su įvairiais talentingais asmenimis.
  • Lankstų darbo grafiką per vasaros mėnesius.

Jei esate įkvepiantis mokytojas, mėgstantis technologijas ir turintis aistrą mokyti, siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką el. paštu: info@robotikosmokykla.lt.
Laukiame jūsų prisijungiant prie mūsų energingos komandos ir kartu kuriant neįkainojamą vasaros patirtį mūsų stovyklautojams!
Hourly gross salaryGross/h  € 8 - 13

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Lentvaris

Time of work

  • Freelance

Languages

  •  Lithuanian
Contact person
Paulius Briedis
+370 612 37700
Robotikos mokykla, naudodama savo ilgametę patirtį, kuria vadovėlius, iš kurių dirbtinio intelekto programavimo mokosi ir Suomijos, Maltos, Estijos, Slovakijos, Rumunijos ir kitų šalių mokyklų mokiniai.
Mūsų mokiniai ir mokytojai - iškart paklausūs darbo rinkoje dėl stiprių gebėjimų kurti inžinerinius prietaisus ir programas.
Dukterinėmis įmonėmis nuolat kuriame tokius prietaisus ir patys.

Similar job ads:

Klinikinių tyrimų koordinatorius
Nacionalinis vėžio institutas
Vilnius
€ 1741.74 – 2395.12
Deadline: 2024.05.30
IT SYSTEM ANALYST
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3000 – 5000
Deadline: 2024.06.09
Mokymų treneris (-ė)
Mano būstas, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Deadline: 2024.05.19
IRT profesijos mokytojas (-a)
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
Vilnius
€ 1700 – 2300
Deadline: 2024.05.23
Sistemų analitikė (-as)
Blue Bridge grupė
Vilnius
€ 2200 – 4400
Deadline: 2024.06.06
Junior Data Analyst (Power BI)
Baltic Amadeus, UAB
Vilnius
€ 1500
Deadline: 2024.06.12