1738
Procesų analitikas (-ė) (Business analyst)
IO projects, UAB

PROCESŲ ANALITIKAS (-Ė) (Business Analyst)

Darbo pobūdis:
  • darbas didelės apimties informacinių technologijų srities projektuose;
  • veiklos procesų analizė;
  • reikalavimų inžinerija.
Pagrindiniai reikalavimai:
  • nemažesnė nei 2 m. panašaus darbo patirtis;
  • UML arba BPMN notacijos žinios;
  • aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje būtų privalumas;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • darbštumas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas
Mes jums siūlome:
  • nemokamą sporto klubą verslo centre;
  • sveikatos draudimą;
  • parkavimo vietą;
  • hibridinio darbo galimybę;
  • vaisius ir užkandžius biure;
  • galimybę siūlyti bei įgyvendinti naujas idėjas;
  • darbą su draugiška ir profesionalia komanda;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Monthly gross salaryGross/mo  € 3200 - 3900

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Gerulaičio g. 10, Vilnius (Technopolis Nova)
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Skills

 Analizavimo gebėjimai Analitiniai įgūdžiai Greitai besimokantis Nuolatinis tobulėjimas

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
Mindaugas Aputis
+37067394053
IO Projects - nepriklausoma konsultacinė įmonė, vienijanti ambicingus įvairių sričių profesionalus, galinčius pasiūlyti specializuotas informacinių technologijų, projektų valdymo, kaštų-naudos analizės ir kitas, su informacinių technologijų projektais susijusias, paslaugas.

Company websitehttp://ioprojects.lt

Similar job ads:

Veiklos analitikas (-ė) / RPA specialistas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Deadline: 2024.06.01
Veiklos rizikų analitikas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 2100 – 2600
Deadline: 2024.05.30
MS Dynamics 365 CRM sistemos funkcinis konsultantas (-ė)
Alna Business Solutions
Vilnius
€ 2200 – 4500
Deadline: 2024.05.25
Veiklos analitikas (-ė)
Vilnius
€ 2100 – 3100
Deadline: 2024.05.31
Partnerių paslaugų kokybės kontrolierius
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius
€ 2300 – 2900