2921
Dano Gaižausko IĮ
Pardavėjas (-a) / konsultantas (-ė)

Mums reikalingas

  • Didžiausiu privalumu laikytume patirtį klientų aptarnavimo / mažmeninės prekybos srityje. Neturinčius patirties apmokome;
  • Tau lengva užmegzti kontaktą;
  • Mėgsti bendrauti su žmonėmis, gebi puikiai įsiklausyti į klientų poreikius;
  • Greita orientacija;
  • Puikiai dirbi komandoje ir savarankiškai, sieki užsibrėžtų tikslų.

Darbo pobūdis

  • Profesionaliai aptarnausi ateinančius klientus;
  • Teiksi kokybišką konsultaciją klientams jiems rūpimais klausimais bei padėsi išsirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančias prekes;
  • Rūpestingai ir nuoširdžiai prižiūrėsi darbo vietą, dirbsi kasos aparatu, priimsi atkeliaujančias prekes ir paruoši jas prekybai.
  • Darbuosiesi dviejose lokacijose Paupyje ir PLC Panorama;

Įmonė siūlo

  • Darbo ir laisvalaikio balansą;
  • Šiltą ir palaikantį kolektyvą;
  • Socialines garantijas;
  • Įdomų ir kūrybišką darbą su lietuvių prekės ženklu;
  • Priklausomai nuo rezultatų siūlome galimybę gauti didesnes pajamas.

Laukiame Tavęs, nes tikime, kad tik kartu galėsime kurti naujas pradžias bei tęsti esamas! Tapk Unlabel komandos dalimi!
Monthly gross salaryGross/mo  € 1105 - 1501

Additional information:  Pilnas etatas: 800-1000 Eur į rankas; pusė etato: 400-500 Eur į rankas. Galimas didesnis darbo užmokestis, priklausantis nuo rezultatų.

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Skills

 Greita orientacija Atsakingumas Darbas komandoje Komunikabilumas
Contact person
Danas Vadovas
+37065238842
Unlabel - tai rafinuotos formos ir išraiškingo medžiagiškumo dermė. Tai rūbai, prie kurių gera liestis, kuriuos gera dėvėti. Unlabel gimė 2012 m., kai mados prekyboje dirbusi Ina Gaižauskienė savo gebėjimus pastebėti tendencijas, atpažinti medžiagų kokybę ir atrasti įtaigius siluetus pakreipė kūrybine linkme.

Similar job ads:

(Junior) Digital Marketing Manager
Deep Media Technologies
Vilnius
€ 1400 – 2500
Deadline: 2024.06.16
Pardavėjas (-a) Jonavoje (galimybė dirbti nepilnu etatu)
Lidl Lietuva, UAB
Jonava
€ 1070 – 1600
Deadline: 2024.07.08
GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) (VASAROS SEZONUI)
MAXIMA
Vilnius
€ 955 – 1110
Deadline: 2024.06.21
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) 0.5 ETATU LENTVARYJE
MAXIMA
Lentvaris
€ 485 – 545
Deadline: 2024.06.25
Guest Experience Curator (ENG/FRA)
SEAGULL GROUP
Vilnius
€ 1800 – 2000
Deadline: 2024.07.07
Virtuvės darbininkas (-ė) Psichiatrijos klinikoje Marių sektoriuje