1153
Moller Auto Keturi Žiedai automobilių elektrikas (-ė) - diagnostikas (-ė)
Moller Auto, UAB

Moller Auto Keturi Žiedai (Ukmergės g. 252, Vilnius), oficialus Audi atstovas Lietuvoje, į savo Serviso komandą kviečia prisijungti:

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKĄ (-Ę) - DIAGNOSTIKĄ (-Ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Greita ir tiksli automobilių diagnostika - gedimų nustatymas
  • Pagalba serviso mechanikams nustatant automobilių gedimus ir juos šalinant

    Reikalavimai kandidatams:

    • Automobilių diagnostikos ir remonto patirtis (ne mažiau kaip 2 metai su autotransportu susijusioje įmonėje)
    • Puikus automobilio sandaros ir elektronikos sistemų išmanymas
    • Puikus pagrindinių elektrinių schemų skaitymas
    • Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas
    • Atvirumas naujoms technologijoms, noras mokytis
    • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas
    • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas
    • Anglų kalbos žinios

    Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

    • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
    • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir profesionalią komandą
    • Atlygį, 2000 - 3600 EUR rėžyje (bruto), kuris kiekvieną mėnesį priklauso nuo pasiektų rezultatų
    • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos)
    • Slenkantį darbo grafiką. Pirma darbo savaitė: I - V 7:00 - 15:00 val., antra darbo savaitė: I - V 14:00 - 21:00 ir VI 9:00 - 15:00 val.

    Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

    Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 3600

    Location

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
      Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

    Time of work

    • Full-time
    Contact person
    Aušra Zvicevičienė

    Similar job ads:

    Moller Auto automobilių mechanikas (-ė)
    Vilnius
    € 1270 – 3170
    Deadline: 2024.06.20
    Technikas (pagalbinis laboratorijos darbuotojas)
    Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos
    Vilnius
    € 1180 – 1316
    Deadline: 2024.07.12
    1 lygio specialistas – konsultantas
    Informacinės visuomenės plėtros komitetas
    Vilnius
    € 1100
    Deadline: 2024.06.22
    Information Systems Architect
    Lietuvos geležinkeliai, AB
    Vilnius
    € 4620 – 6930
    Jaunesnysis (-ioji) pardavimų vadybininkas (-ė)
    Amston klientas
    Vilnius
    € 1200 – 1600