1207
Filter, UAB
PARDAVIMŲ INŽINIERIUS (garo ir kondensato sistemos pramonei)
Filter, UAB
Filter, UAB

Filter, UAB

Esame tarptautinė kompanija, kurios pagrindinė veikla energetinių sprendimų įgyvendinimas, projektavimas, pramonės objektų techninė priežiūra, komponentų ir įrangos pramonei tiekimas.

Plečiame savo veiklą Kaune ir ieškome naujo nario:

PARDAVIMŲ INŽINIERIAUS (garo ir kondensato sistemos pramonei)

Reikalavimai:

  • aukštasis techninis išsilavinimas (automatikos, mechanikos arba termoinžinerijos srityje);
  • geros bendravimo savybės žodžiu/raštu (lietuvių ir anglų kalbomis);
  • Būtina inžinerinio - vadybinio darbo patirtis su techniniu produktu (privalumas – patirtis garo ir kondensato sistemų, sprendimų pramonei pardavimuose);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • komunikabilumas;
  • orientacija į rezultatą, gebėjimas pozityviai įtakoti kitus žmones.

Privalumai:

  • būti dirbusiam ar susipažinusiam su pramonės įmonių katilinėmis;
  • rusų kalbos mokėjimas.

Darbo pobūdis:

  • garo ir kondensato, garo sistemų sprendimų paieška bei įrangos pardavimai;
  • naujų klientų paieška, derybos, bei ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • tinkamo esamų klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • klientų konsultacija techniniais klausimais, pasiūlymų ruošimas.

Siūlome:

  • įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą tarptautinės kompanijos aplinkoje, mokymus, geras darbo ir konkurencingas atlygio sąlygas;
  • priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestį 2600 - 3000 eu BRUTO;
  • priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų;
  • visas darbui reikalingas priemones įskaitant automobilį.

Gyvenimo aprašymą siųsti su nuoroda "CV PARDAVIMŲ INŽINIERIUS garo ir kondensato sistemos pramonei".
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2600 - 3000

Additional information:  Priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų.

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
Ingrida Dargenienė
+37061826449

Company websitehttp://www.filter.lt

Similar job ads:

Gamybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3500
Deadline: 2024.06.22
B2B Sales Manager
Sun Investment Group
Vilnius
€ 2700 – 4000
Deadline: 2024.06.23
Projektų vadovas (-ė) (komercinių pastatų administravimo sritis)
Civinity LT
Vilnius
€ 2500 – 5000
Deadline: 2024.07.04
Nekilnojamojo turto projekto vadovas (-ė)
VĮ IGNALINOS ATOMINĖ ELEKTRINĖ
Vilnius
€ 4100 – 5800
Deadline: 2024.07.07
Sales manager (Export)
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2630 – 4132
Deadline: 2024.07.03
Pardavimų vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3600 – 5400
Deadline: 2024.07.11