1531
ALISA MANAGEMENT LABORATORY, UAB
Finansų vadovas (-ė), Kaunas arba Vilnius

Pasiūlymas

Savo klientui, lyderiaujančiam namų technikos ir elektronikos tinklui, ieškome FINANSŲ VADOVO (-ĖS).

Siūlome:
• Įdomų ir dinamišką darbą pirmaujančioje kompanijoje;
• Galimybę savo idėjomis ir darbais prisidėti prie įmonės rezultatų;
• Atlyginimą nuo 4000Eur (netto) + priedai + kt. naudos (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas).

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų, buhalterijos ar apskaitos srityje;
• Ne mažesnė nei 2 metų vadovaujamo bei su vykdomomis funkcijomis susijusi darbo patirtis;
• LR įstatymų bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių finansinės apskaitos tvarkymą, įmonių valdymą, darbo santykius, dokumentų valdymą išmanymas;
• Lyderystė, gebėjimas organizuoti komandos veiklą, ugdyti, sutelkti ir motyvuoti.

Funkcijos ir atsakomybės

• Įmonės atstovavimas finansinėse institucijose, įsipareigojimų vykdymas ir kontrolė, reikiamos dokumentacijos ruošimas ir teikimas;
• Strateginis finansų planavimas, metinio biudžeto planavimas, prognozė;
• Finansinės veiklos analizavimas bei įžvalgų teikimas;
• Finansinių rizikų įvertinimas bei valdymas (vidaus kontrolės priemonių sukūrimas rizikoms valdyti);
• Pinigų srautų priežiūra bei valdymas, siekiant optimizuoti apyvartinį kapitalą;
• Struktūrinių padalinių sąnaudų/pajamų vykdymo ataskaitų ir pristatymų vadovams ruošimas;
• Biudžeto kontrolė, nuokrypių analizė, įžvalgų ir išvadų teikimas vadovybei apie padalinio ir įstaigos finansinę būklę;
• Bendradarbiavimas su vadovų komanda kuriant ir įgyvendinant finansines strategijas;
• Kainodaros priežiūra, finansinių rodiklių prognozavimas ir vertinimas, pasiūlymų teikimas;
• Lyderystė: finansų komandos darbo koordinavimas, ugdymas, motyvavimas.

Monthly gross salaryGross/mo  € 6600 - 9920

Additional information:  Atlyginimas nuo 4000Eur (netto) + priedai + kt. naudos (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas)

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Skills

 Power BI
Contact person
Kristina Kvietkauskaitė
+370 616 58890
ALISA MANAGEMENT LABORATORY provides organizations with scientific expertise and global know-how-based solutions that help solve everyday challenges as well as strategic issues. We work in the area of HR training, coaching recruitment, organizational research and management solutions in the Baltic States, Poland and Scandinavia.

Company websitehttp://www.amlaboratory.com

Similar job ads:

Finansų ir administracijos direktorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 7000 – 8000
Deadline: 2024.06.16
Finansų vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Vilnius
€ 5200 – 6000
Deadline: 2024.06.22
Verslo sektorių finansavimo vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3720 – 5580
Deadline: 2024.06.29
Finansų verslo partneris (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3700 – 4900
Deadline: 2024.06.20
Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Vilnius
€ 8500 – 10500