29
Elektros inžinierius (-ė)
KN Energies, AB

Description

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

- Naujai montuojamų elektros įrenginių statybos – montavimo darbų priežiūra, įvedimas į eksploataciją ir eksploatavimas;

- Elektros įrenginių dokumentacijos komplektavimas, projektų dokumentacijos paruošimas ir priežiūra, darbo instrukcijų ruošimas naują įrangą aptarnaujančiam personalui;

- Dokumentacijos remonto darbams atlikti rengimas;

- Metinių ir perspektyvinių elektros įrenginių aptarnavimo ir remonto planų sudarymas.

SIŪLOME:

- Darbą I-V nuo 7:30 iki 16:30;

- Nuo 1900 € bruto siekiantį mėnesinį darbo užmokestį ir kintamąją metinę dalį. Suderėto atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato kompetencijos;

- Papildomą sveikatos draudimą, nuolaidas bendrovės valgykloje, medicinos punkto paslaugas, kitas papildomas kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas;

- Galimybę dirbti bendrovėje, kuri siekia padėti klientams pereiti prie tvaresnių energijos rūšių;

- Galimybę prisidėti prie Lietuvos energetinę nepriklausomybę užtikrinančios sistemos palaikymo.

TIKIMĖS, KAD JŪS:

- Turite universitetinį elektros inžinerijos ar panašios srities išsilavinimą;

- Turite ne trumpesnę kaip 3 metų darbo gamybinėje įmonėje eksploatuojant elektros įrenginius patirtį;

- Turite AK (iki 10 kV) elektrosaugos kvalifikaciją;

- Žinote elektros įrenginių įrengimo taisykles, Saugos taisykles eksploatuojant elektros įrenginius, Gaisrų gesinimo elektros įrenginiuose ir energetikos objektuose instrukciją, tarptautinius IEC standartus;

- Puikiai kalbate ir rašote valstybine kalba, gebate susikalbėti anglų kalba.

Į visus klausimus dėl pareigybės Jums atsakys elektros - automatikos skyriaus vadovas Giedrius Meinorius tel. 8 630 09 975 CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio adresą iki gegužės 31 d. siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Elektros inžinierius(-ė)“. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Kandidatų į darbuotojus, praktikantus ir kolegialių organų narius asmens duomenų privatumo politiką rasite www.kn.lt puslapyje.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1900 - 2600

Additional information:  Kimtamoji metinė dalis

Location

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lithuania
    Burių g. 19, 92276, Klaipėda

Time of work

  • Full-time
Contact person
Audronė Adomavičienė

KN - tarptautinė įmonių grupė, vykdanti naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės veiklą. Bendrovė eksploatuoja jūrinį naftos terminalą Klaipėdoje, Subačiaus naftos terminalą Panevėžio r., didelės apimties SGD terminalus Lietuvoje ir Brazilijoje bei mažos apimties SGD paskirstymo stotį Lietuvoje. Bendrovė orientuojasi į globalią veiklos plėtrą SGD segmente bei konkurencingą naftos terminalų veiklą Lietuvoje.