28
GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A)
HELLA Lithuania, UAB

Pacesetting. Passionate. Together. HELLA, one of the leading automotive suppliers worldwide, has shaped the industry with innovative lighting systems and vehicle electronics. In addition, the company is one of the most important partners of the aftermarket and independent workshops. What motivates us: Shaping the mobility of tomorrow and fostering the central market trends such as autonomous driving, efficiency and electrification, connectivity and digitization as well as individualization. Every day, 36,000 employees worldwide are committed to this with passion, know-how and innovative strength.

DARBO POBŪDIS

  • Linijos paruošimas: žaliavų ir komponentų sudėjimas į numatytas vietas, vadovaujantis aiškiomis instrukcijomis;
  • Detalių ir komponentų tikslumo ir kokybės tikrinimas (ar teisingas tipas, serijos numeris, kiekis, kokybės standartas;
  • Gamybinės įrangos valdymas;
  • Vizualinių ir funkcinių testų atlikimas, pagal nustatytus kokybės standartus;
  • Atsakingas naudojamų išteklių tvarkymas (eksploatuojama įranga, medžiagos ir kt.);
  • Kitos vadovo pavestos užduotys.

REIKALAVIMAI

  • Galimybė dirbti pamainomis (rytinėje, popietinėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį savaitgaliais;
  • Atsakingumas, kruopštumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Elektronikos žinios (privalumas);
  • Pageidaujama panašaus darbo patirtis.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai;
  • Šiuolaikišką, ergonomišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką, kvapnią kavą bei arbatą;
  • Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę;
  • Platų motyvacinį paketą (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.);
  • Nemokamą viešąjį transportą nuo Kauno miesto iki UAB “HELLA Lithuania” (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko);
  • Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę, naktinių darbo valandų apmokėjimą 1,5 karto.

Informacija apie darbo užmokestį

Nuo 1150 iki 1250 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenciją ir darbo patirtį. Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti mėnesinę premiją, kuri priklausys nuo komandinio darbo rezultatų.

Take the opportunity to reveal your potential within a global, family-run company that offers you the best possible conditions for progressing in your career.

Please send us your application through our careers portal, citing reference number req908.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1150 - 1250

Additional information:  Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti kasmėnesinę premiją, kuri priklausys nuo komandos darbo rezultatų.

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania
    Oro Parko g. 6, Karmėlava, LT-54460 Kauno r.

Time of work

  • Full-time with shifts
Contact person
Ieva Matilionė
+37069939560

HELLA Lithuania gamykla pastatyta nuo nulio. Plyno lauko investicijos pranašumai leido pasinaudoti įvairių HELLA gamyklų patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip pvz. naujausias HELLA elektronikos komponentų gamyklos išplanavimas.

HELLA Lithuania gamyklos statybos prasidėjo 2017 m. spalio mėnesį netoli Kauno oro uosto. Praėjus maždaug dešimt mėnesių, 2018 m. rugpjūčio mėn., pradėta pirmoji serijinė elektronikos komponentų, skirtų HELLA apšvietimo padaliniui, gamyba.

Artimiausiu metu planuojama gamybos asortimentą praplėsti elektroniniais sensoriais, aktuatoriais ir įvairios paskirties valdymo moduliais, skirtais Europos automobilių gamintojų produkcijai.

HELLA Lithuania komanda savo veiklą grindžia antreprenerystės, komandinio darbo ir atvirumo pagrindu. Bendradarbiavimas įmonės viduje, taip pat ir su verslo partneriais yra pagrįstas sąžiningumo, proaktyvumo ir nuolatinio tobulėjimo principais.

HELLA Lithuania komandos vizija - plačių pažiūrų intraprenerių komanda, veikianti automobilių elektronikos srityje.

Gruodis, 2018: HELLA Lithuania paskelbta "Metų Investicija 2018"

Vasaris, 2019: HELLA Lithuania paskelbta 3-čia geriausia darboviete Lietuvoje gamybos kategorijoje 2018

Sausis, 2020: HELLA Lithuania paskelbta TOP darbdaviu Lietuvoje 2019

Sausis 2021: HELLA Lithuania paskelbta TOP darbdaviu Lietuvoje 2020

Daugiau informacijos apie įmonę: www.hella.lt

Company websitehttp://www.hella.lt