48
BALANSO DISPEČERIS (-Ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Requirements for candidates

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis elektrotechninis arba fundamentaliųjų mokslų išsilavinimas (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
• darbo patirtis elektros energetikos ar duomenų analizės srityse (būtų privalumas);
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, ypač MS Excel;
• labai geros anglų kalbos žinios;
• geros raštvedybos žinios ir įgūdžiai;
• analitinis/inžinerinis mąstymas, organizuotumas, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas, pastabumas;
• geri bendravimo įgūdžiai;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Job description

Darbo aprašymas

• darbo pradžioje apmokymas darbo vietoje, treniravimasis, operatyvinio darbuotojo dubliavimas, atestavimas savarankiškam darbui;
• Lietuvos elektros energetikos sistemos dažnio, balanso ir visų rūšių galios rezervų operatyvinis valdymas;
• aukštos tampos nuolatinės srovės keitiklių elektros energijos perdavimo grafikų valdymas;
• Lietuvos elektros energetikos sistemos operatyvinių balanso planavimo procesų operatyvinis valdymas;
• darbas su elektros energijos rinka;
• bendradarbiavimas su elektros gamybos operatoriais;
• tarptautinis bendradarbiavimas su kaimyninių šalių perdavimo sistemų operatoriais;
• operatyvinės dokumentacijos tvarkymas;
• operatyvinių ataskaitų rengimas;
• darbas pamainomis, slenkančiu grafiku (12-24 val.);
• nuolatinis tobulėjimas ir treniravimasis vykdyti dispečerio funkcijas.

What we offer

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• darbo užmokestį nuo 2200 EUR iki 2900 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Monthly gross salaryGross/mo  € 2200 - 2900

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Office programos

Languages

  •  Lithuanian
Contact person
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Company websitehttp://litgrid.eu