36
Ecoservice, UAB
Aplinkos tvarkymo darbininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Ieškome žmonių, kurie papildytų mūsų komandą Rokantiškių kapinių teritorijoje!
Atliekami darbai priklauso nuo metų laiko:
medžių šakų rinkimas ir lapų grėbimas,
sniego kasimas nuo takų ir smėlio barstymas,
žolės šienavimas ir takų šlavimas,
rūpinimasis, kad būtų švaru ir tvarkinga konteinerių teritorijoje.

Reikalavimai kandidatui

Būtų privalumas jei esi turėjęs (-usi) panašios darbo patirties aplinkos tvarkyme;
Ieškome darbštaus ir atsakingo žmogaus!

Įmonė siūlo

Patogų darbo grafiką – nuo 8 iki 17 val. (savaitgaliai laisvi),
Atlyginimą nuo 700 iki 900 eurų į rankas,
Galimybę užsidirbti daugiau imantis papildomų darbų,
Visas būtinas apsaugos priemones ir darbo aprangą,
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7,
Ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą,
Draugišką kolektyvą, kurio dalimi būsi ir tu!

Mes laukiame tavo skambučio tel.: 8 682 34754 Vitalij, arba žinutės el. paštu
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Monthly gross salaryGross/mo  € 1030 - 1390

Additional information:  darbo užmokestis - nuo 700 iki 900 eurų į rankas.

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time
Contact person
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Company websitehttp://www.ecoservice.lt