522
Žaliavos priėmimo administratorius (-ė)
Ecoservice, UAB

Žaliavos priėmimo administratorius (-ė)Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris mėgsta gryną orą - siūlome galimybę dirbti lauke ir priiminėti atvežamas prekes. Ieškome entuziastingo kolegos, kuriam blogas ora nėra problema, o svarbiausia vertybė - darnus kolektyvas!

Darbo funkcijos:
Prekių priėmimas ir kokybės tikrinimas;
Duomenų vedimas į sistemą;
Gamybos procesų priežiūra ir koordinavimas;
Numatytų gamybos planų vykdymas;
Pamainos darbuotojų komandos formavimas bei jų darbo organizavimas;
Komandos narių ugdymas, siekiant geriausių darbo rezultatų.

Darbas atliekų rūšiavimo bazėje, Gariūnų g. 71, darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), nuo 8:00 iki 17:00. Darbas LAUKE.

Reikalavimai kandidatui

Profesinis-techninis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
Organizuotumas ir lyderystė;
Kompiuterinį raštngumą vertintume kaip privalumą;
Jei abejojate dėl savo kompetencijų ar patirties, nebijokite - esant dideliam entuziazmui, esame pasiruošę visko išmokyti!

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą ambicingoje komandoje;
Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
Kuro kompensavimą ir visas darbui reikalingas priemones;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7'
Skatinimą įvairių darbuotojui svarbių gyvenimo įvykių ir sukakčių proga;
Dovanas ir išmokas kiekvieno profesinio gimtadienio proga;
Bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo.
Prisijunk prie mūsų!

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti numeriu 861291293, arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Similar job ads:

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1200 – 1930
Deadline: 2022.12.11
Kokybės kontrolės koordinatorė (-ius)
LIETUVOS ORO UOSTAI, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2800
Deadline: 2022.12.23
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) INTERNETINĖJE VAISTINĖJE
Entafarma, UAB
Vilnius
€ 1500 – 1800
Deadline: 2022.12.18
PLAZMOS SAUGYKLOS VYRIAUSIOJO (-SIOS) SPECIALISTO (-ĖS)
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Vilnius
€ 2409
Deadline: 2022.12.15
Pardavimų vadybininkas (-ė)
InMedica grupė
Vilnius
€ 2579
Deadline: 2022.12.22
Klientų aptarnavimo specialistė (-as), darbas ne skambučių centre
Simplika
Vilnius
€ 1600 – 1770
Deadline: 2022.12.07