508
Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) Marijampolėje
Ecoservice, UAB

Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) MarijampolėjeEcoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojui, turinčiam C kategoriją ir 95 kodą, atliekų surinkimui sunkiasvore mašina su priekaba ar be jos.

Slenkantis darbo grafikas.
Darbo pradžia: 6 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui:
B, C kategorijos;
Manipuliatoriaus pažymėjimas - privalumas;
95 kodas - privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis nuo 800 iki 1000 Eur, atskaičius mokesčius, ir priklauso nuo darbo rezultatų;
Stabilus, ilgalaikis darbas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Suteikiame papildomas atostogų dienas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu 8 680 55120, 8 626 73763 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Similar job ads:

Teritorijų priežiūros vairuotojas - darbininkas (B kategorija) Alytuje
Alytus
€ 1137 – 1313
Deadline: 2022.12.25
BUHALTERIS (-Ė) įmonių grupės apskaitos vedimui
Vilnius
€ 2100 – 2500
Deadline: 2022.12.24
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Deadline: 2022.12.13
Chief Bureau Broadcast Engineer, Vilnius
Radio Free Europe/Radio Liberty
Vilnius
€ 2300 – 3400
Deadline: 2022.12.27
VERSLO KLIENTŲ PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3100
Deadline: 2022.12.30
Praktikantas (-ė)
FRESENIUS KABI BALTICS, UAB
Vilnius