40
Duomenų apskaitos analitikas (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Requirements for candidates

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas finansų, verslo vadybos, apskaitos, matematikos, fundamentaliųjų mokslų srityse;
• labai geros MS Excel žinios;
• labai geros anglų kalbos žinios - B2 (žodžiu ir raštu);
• programavimo kalbų (Phyton ar SQL) žinios būtų didelis privalumas;
• darbo patirtis duomenų / finansų analizės srityje būtų didelis privalumas.

Job description

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Rinkos operacijų ir paslaugų planavimo skyriaus kviečiame prisijungti Duomenų apskaitos analitiką (-ę) Vilniuje.
elektros energetikos sistemos balansavimo paslaugų apskaitos procesų vykdymas, duomenų analizė;
elektros balansavimo paslaugų apskaitos procesų plėtra įgyvendinant su sinchronizacija susijusius balansavimo rinkų ir apskaitos projektus;
elektros energetikos sistemos balansavimo ir perdavimo paslaugų duomenų kokybės užtikrinimas ir teikimas rinkos dalyviams bei kitų valstybių operatoriams;
darbas su IT sistemų plėtra: procesų specifikavimas, analizė, testavimo scenarijų derinimas, rengimas bei testavimas;
komunikavimas ir bendravimas su rinkos dalyviais bei suinteresuotomis šalimis;
automatizuotų procesų kūrimas ir testavimas;
Litgrid atstovavimas tarptautinėse ENTSO E, regioninėse darbo grupėse.

What we offer

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestis nuo 1700 EUR iki 2200 EUR (su mokesčiais), ir kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1700 - 2200

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    KGE Manerheimo g., Vilnius 05131
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Excel Phyton PowerBI

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
Dalia Sipavičiūtė
+37069845813

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Company websitehttp://litgrid.eu