25
ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪROS TECHNIKAS (-Ė)
HELLA Lithuania, UAB

DARBO POBŪDIS

  • Glaudus bendradarbiavimas su specialistų komanda techninio aptarnavimo klausimais;
  • Gamybos įrenginių techninė priežiūra ir gedimų šalinimas;
  • Įrangos gedimų analizė ir diagnostika naudojantis diagnostikos sistemomis, gamybinės įrangos (turinčios elektroninius, mechaninius, hidraulinius ir pneumatinius komponentus) veikimo sutrikimų nustatymas; Atitinkamų proceso parametrų bei vartotojo programų keitimas savo atsakomybių ribose;
  • Sugedusių komponentų keitimas, gamybinės įrangos paleidimas ir atliktų darbų dokumentavimas kompiuterinėje sistemoje (priežastis, pažeidimai, gedimo aprašymas);
  • Atsarginių dalių ir medžiagų poreikio nustatymas ir įvertinimas, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas eksploatuojamos įrangos veikimas;
  • Pagalba darbuotojams, turintiems mažiau patirties ar kvalifikacijos (jauniems kvalifikuotiems darbuotojams, praktikantams).

REIKALAVIMAI

  • Profesinis išsilavinimas;
  • Patirtis gamybos srityje vertinama kaip privalumas;
  • Darbas 3 pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį slenkančiu grafiku;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai;
  • Šiuolaikišką, ergonomišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką, kvapnią kavą bei arbatą;
  • Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę;
  • Platų motyvacinį paketą (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.);
  • Nemokamą viešąjį transportą nuo Kauno miesto iki UAB “HELLA Lithuania” (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko);
  • Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę, naktinių darbo valandų apmokėjimą 1,5 karto.

Informacija apie darbo užmokestį

Nuo 2050 iki 2200 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenciją ir darbo patirtį. Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti metinę premiją, kuri priklausys nuo Jūsų darbo rezultatų.

Monthly gross salaryGross/mo  € 2050 - 2200

Additional information:  Nuo 2050 iki 2200 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenciją ir darbo patirtį. Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti kasmėnesinę premiją, kuri priklausys nuo darbo rezultatų.

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania
    Oro Parko g. 6, Karmėlava, LT-54460 Kauno r.

Time of work

  • Full-time with shifts

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
Ieva Matilionė
+37069939560

HELLA Lithuania gamykla pastatyta nuo nulio. Plyno lauko investicijos pranašumai leido pasinaudoti įvairių HELLA gamyklų patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip pvz. naujausias HELLA elektronikos komponentų gamyklos išplanavimas.

HELLA Lithuania gamyklos statybos prasidėjo 2017 m. spalio mėnesį netoli Kauno oro uosto. Praėjus maždaug dešimt mėnesių, 2018 m. rugpjūčio mėn., pradėta pirmoji serijinė elektronikos komponentų, skirtų HELLA apšvietimo padaliniui, gamyba.

Artimiausiu metu planuojama gamybos asortimentą praplėsti elektroniniais sensoriais, aktuatoriais ir įvairios paskirties valdymo moduliais, skirtais Europos automobilių gamintojų produkcijai.

HELLA Lithuania komanda savo veiklą grindžia antreprenerystės, komandinio darbo ir atvirumo pagrindu. Bendradarbiavimas įmonės viduje, taip pat ir su verslo partneriais yra pagrįstas sąžiningumo, proaktyvumo ir nuolatinio tobulėjimo principais.

HELLA Lithuania komandos vizija - plačių pažiūrų intraprenerių komanda, veikianti automobilių elektronikos srityje.

Gruodis, 2018: HELLA Lithuania paskelbta "Metų Investicija 2018"

Vasaris, 2019: HELLA Lithuania paskelbta 3-čia geriausia darboviete Lietuvoje gamybos kategorijoje 2018

Sausis, 2020: HELLA Lithuania paskelbta TOP darbdaviu Lietuvoje 2019

Sausis 2021: HELLA Lithuania paskelbta TOP darbdaviu Lietuvoje 2020

Daugiau informacijos apie įmonę: www.hella.lt

Company websitehttp://www.hella.lt

Similar job ads:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Deadline: 2024.04.27
Muitinės tarpininko atstovas (-ė) KLAIPĖDOJE
Arijus, UAB
Klaipėda
€ 1700 – 2300
Deadline: 2024.04.17
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Deadline: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius