989
Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektai
Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektai
Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektai
Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektai

Ekspertas jaunimo užimtumo srityje I Tarptautiniai projektaiCENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Sritis, kurioje dalinsiesi savo žiniomis ir tobulėsi: dalyvausi Europos Sąjungos (toliau – ES) finansuojamų tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinime, konkrečiau su ES ir Užsienio reikalų ministerijos bendrai finansuojamu projektu EU4Youth III etapas „Jaunimo užimtumas ir verslumas“, skirtu Rytų partnerystės šalims (Armėnijai, Azerbaidžanui, Baltarusijai, Sakartvelui, Moldovos Respublikai, Ukrainai). 

Projektu siekiama kompleksinėmis priemonėmis skatinti jaunimo užimtumą ir verslumą (užimtumo tarnybų gebėjimų stiprinimas, jaunimo ir darbdavių informuotumo jaunimo užimtumo klausimais skatinimas, jaunimo garantijų tipo priemonių diegimas, neformalaus švietimo metu įgytų įgūdžių sertifikavimo skatinimas, specialių priemonių Ukrainos jaunimui įgyvendinimas ir kt.).
Primoji kryptis – kvietimas teikti paraiškas dėl dotacijų projektams, kuriais siekiama skatinti jaunimo užimtumą ir verslumą Rytų partnerystės šalyse.
Antrasis svarbus programos dėmuo skirtas Rytų partnerystės šalių institucijų kompetencijai stiprinti, siekiant skatinti žmogiškojo kapitalo plėtrą ir įgyvendinti aktyvią darbo rinkos politiką, daug dėmesio skiriant pažeidžiamiausiose visuomenės grupėse esančiam jaunimui.
Trečioji kryptis – studijų stipendijų teikimas Rytų partnerystės šalių jaunimui studijuoti Europos koledžo padalinyje Varšuvoje, taip siekiant pagerinti Rytų partnerystės šalių jaunimo žinias apie Europos politiką.

Daugiau informacijos apie projektą ir jo komponentus galima rasti čia: https://www.cpva.lt/data/public/uploads/2022/08/06.20_eu4youth_leaflet_a4.pdf

Tavo būsima komanda yra profesionali, ambicinga, draugiška ir nebijanti iššūkių, dirbanti su užsienio šalių partneriais, dalinasi sukaupta patirtimi bei perima geriausią tarptautinę vystomojo bendradarbiavimo praktiką, nuolat ieško galimybių tobulėti, pritaikyti inovatyvius sprendimus savo veikloje.
Tarptautiniu vystomuoju bendradarbiavimu CPVA prisideda prie reikšmingų reformų, vykstančių Europos Sąjungos (toliau – ES) šalyse partnerėse – paramos gavėjose. Įgyvendinamais projektais siekiame perduoti ES šalių gerąją patirtį Rytų Partnerystės, į Europos Sąjungą besiruošiančioms stoti bei kitoms šalims. Šiuo metu projektus įgyvendiname virš 10 skirtingų šalių tokiose srityse kaip teisingumo, vidaus reikalų, ekonominės plėtros, švietimo, aplinkos apsaugos, transporto, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose. CPVA jau daugiau kaip 18 metų dirba vystomojo bendradarbiavimo srityje ir yra pripažinta tarptautinio lygio ekspertų komanda. 

Ieškome eksperto, kuris norėtų ir galėtų:

 • koordinuoti projekto veiklų planavimą ir įgyvendinimą bendradarbiaujant su tarptautine projekto ekspertų komanda, projekto finansininku, kitais projekto komandos nariais, spręsti su projektu susijusius klausimus, užtikrinti ir palaikyti savalaikę komunikaciją bei atstovauti agentūrą bendraujant su Europos Komisijos atstovais, projekto naudos gavėjų institucijomis ir kitais projekto partneriais;
 • dalyvauti misijų planavimo procese, taip pat organizuoti ir koordinuoti ekspertų misijas, parengti misijų vykdymui, atsiskaitymui reikalingus dokumentus;
 • koordinuoti ir dalyvauti projekto ataskaitų ir kitų turinio pristatymui reikalingų dokumentų rengimo procese, užtikrinti kokybės kontrolę;
 • pristatyti projekto informaciją ir rezultatus Europos Komisijos atstovams, projekto partneriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims;
 • megzti ryšius su galimais projekto partneriais ir naudos gavėjais bei įtraukti juos į projekto veiklas;
 • organizuoti susitikimus projekto rėmuose;
 • planuoti ir vykdyti (pagal poreikį) projekto viešinimo ir komunikacijos veiklas (lietuvių ir anglų kalbomis).

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • aukštojo išsilavinimo (pageidautina tarptautinių santykių, viešojo administravimo, vadybos, ekonomikos, teisės srityje);
 • 5 ir daugiau metų darbo patirties su jaunimo užimtumu susijusiais klausimais;
 • 3 ir daugiau patirties administruojant ar įgyvendinant ES fondų lėšomis finansuojamus projektus;
 • puikių lietuvių kalbos (raštu ir žodžiu) bei anglų kalbos (C1 ir aukštesniu lygiu) žinių;
 • stiprių teksto kūrimo įgūdžių, taip pat taip pat atstovavimo įgūdžių;
 • gebėjimų dirbti ir savarankiškai, ir komandoje.

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:

 • administruojant tarptautinius projektus ar dalyvaujant jų įgyvendinime;
 • dirbant viešajame sektoriuje, ypač jaunimo užimtumo srityje;
 • vadovaujant komandai.

Tavo būsimoji darbo vieta – gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus) ir Europa (iki 40 d. d. per metus), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsima vadovė yra Rūta Grigaliūnienė, tel. nr. 8 686 71046, r.grigaliuniene@cpva.lt.

Įsilieti į komandą ir perprasti veiklos niuansus padės Tavo būsima kolegė Austėja Vilkelytė, tel. nr. +370 686 75363, a.vilkelyte@cpva.lt 

Siūlome terminuotą 33 mėnesių darbo sutartį, o mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 2200 iki 2900 eurų su mokesčiais. Dėl konkretaus atlygio tarsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo ir galimybių atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų. 

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiame! Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsk el. paštu atrankos@cpva.lt iki spalio 11 dienos. 

Jei turi klausimų, skambink tel. 8 659 10573 mūsų atrankų vadybininkei Aistei Matuliauskienei

Informacija kandidatams: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Similar job ads:

MOKYMŲ PROJEKTŲ PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)
Eurointegracijos projekta,i UAB
Vilnius
€ 3305.78 – 3305.78
Deadline: 2022.12.10
Head of HR
AVIATIC MRO, UAB
Vilnius
€ 3365 – 4205
Deadline: 2022.12.15
Talent Acquisition Specialist
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)
Vilnius
€ 1600 – 2000
Deadline: 2022.12.11
Senior Recruiter, Talent Acquisition
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 2400 – 3342
Deadline: 2022.12.07
Talent Acquisition Partner for academic staff
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Vilnius
€ 2200 – 3200
Deadline: 2022.12.14
Bureau Administrator
Radio Free Europe/Radio Liberty
Vilnius
€ 1850 – 2500
Deadline: 2022.12.05