956
 PIRKIMŲ - TIEKIMO VADYBININKAS (farmacijos pramonė)
NOVA LUX management solutions klientas

PIRKIMŲ - TIEKIMO VADYBININKAS (farmacijos pramonė)NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Mūsų klientė – nuolat auganti ir tarptautiniu mastu veikianti farmacijos įmonė, kurianti ir gaminanti natūralius farmacinius preparatus - maisto papildus, vaistus, žolinius preparatus. Gamyba vykdoma remiantis naujausiomis technologijomis, griežtai laikantis Gerosios gamybos ir praktikos standartų.
Šiuo metu kompanija į savo komandą Vilniuje kviečia

PIRKIMŲ - TIEKIMO VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:
- žaliavų likučių analizė, optimalių kiekių planavimai, užsakymai ir jų kontrolė;
- žaliavų pirkimas;
- sklandaus bendradarbiavimo su esamais tiekėjais užtikrinimas;
- naujų tiekėjų paieška, jų pasiūlymų įvertinimas, - derybos dėl pirkimo sutarčių sąlygų ir kainų;
- logistikos organizavimas ir koordinavimas, iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai kandidatui:
- darbo patirtis pirkimų/tiekimo srityje (patirtis gamybinėje kompanijoje būtų didelis privalumas);
- aukštasis išsilavinimas;
- gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek bendradarbiaujant komandoje;
- anglų k. mokėjimas (bendrauti ir rašyti);
- imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
- puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
- kruopštumas ir atsakingumas;
- greita orientacija, pozityvumas.

Kompanija siūlo:
- galimybę reikšmingai prisidėti prie naujai kuriamų aukštos pridėtinės vertės produktų;
- atsakingą ir ilgalaikį darbą draugiškame profesionalų kolektyve;
- darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- darbo užmokestį nuo 1500 Eur (atskaičius mokesčius, orientaciniai). Galutinis pasiūlymas kandidatui priklausys nuo patirties ir gebėjimų.

Laukiame nuorodos į LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Pirkimų - tiekimo vadybininkas".

Atrankos konsultantai:
Nova Lux management solutions
Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Similar job ads:

Pirkimų-tiekimo vadybininkas
Staticus, UAB
Vilnius
€ 2000
Deadline: 2022.12.04
Pirkimų vadybininkas (-ė)
ICG Farma, UAB
Vilnius
€ 1568.64 – 1927.76
Deadline: 2022.12.16
Tarptautinių perkraustymų vadybininkas
Europos logistikos projektai, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3000
Deadline: 2022.12.08
Verslo klientų projektų vadovas
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 3900
Deadline: 2022.12.07